Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    7 let? Hrome to to letí! Všem moc gratuluji k posunu a doufám, že si to budete užívat. Moc vám děkujeme za obsah, co děláte a budu se těšit, čeho nového se dočkáme. :) Snad z diskuzního fóra nebude příšerný garbage jak z komentářů. :D Mucík ♥
    • Tak snad se diskuzni forum podari udelat dobre a budou tam prispivat jen vecne spokojene slunicka k recenzim kde zadnej dil Assassins Creed nedostane min nez osm bodu a vsichni se budeme mit strasne radi. Cmuk<3
      Preju krasnej dnicek :-)
      • Amylee.Anderson
        Byla by to příjemná změna. ;)
  • MickeyMutant
    To je sice hezký, všechny tyhle změny, ale nejdůležitější otázka pořád zůstává na stole: Kdo bude nosit výhry z podcastu na poštu?
    • Tilwaen
      Soutěžní otázky a fyzické odměny se ve FC před nějakou dobou zrušily právě proto, aby nikdo nemusel na poštu chodit, ne?
      • Mart9
        Možná to myslí tak, jestli Aleš bude taky líný nebo ne *2*
        • Tilwaen
          Nemusel by, protože z nové pozice velitele to může jednoduše ostatním nařídit. Chceme zpátky assassinské pytle *9*
          • Mart9
            Ty ale prosakujou
    • TheGGG
      oni dávaj nějaký výhry *8* *8*
      #FeelingBetrayed
  • To neni fer. Proc nenechate volit ctenare? *1* chce to trochu hejtu nekorektnosti a zarezu jako v game of thrones *1*
    Ted uz vazne, hodne stesti a doufam, ze zmeny u diskuse budou spis vizualni a nejaka technicka rozsireni. Myslim, ze to tady funguje dobre *14*
    • PreidaQ
      Čtenáře nenechají volit proto, protože Drda by se jim na to stejně vysral.
  • karierista jeden, uz kdyz obetoval tu manicku, se nejspis chystal na tenhle overtake *1*
  • zaty
    Změna je život a je občas potřeba. Já měním pozice co 3-4 roky, když už cítím, že už mě ta práce nenaplňuje a tedy nemůžu odvádět 100% výkon a potřebuji nějakou změnu a novou motivaci. Martinovi ať se daří, je to pořádný shift v kariéře a z vlastní zkušeností vím, že to není vždy jednoduché. Petrovi gratulace k povýšení. No a Aleš by mohl potáhnout games.cz ještě blíže k dospělejšímu publiku.
    Uvidíme :)
  • Zasadni otazka je, zda Ales zavede povinny dress code… jop a gratulace Julce, ze panicek bude mit na lepsi granulky!
    • Nevim jestli je Ales zrovna expert na oblikani. Oblek se dneska uz opravdu nenosi, hlavne ne sivej. Leda ze by byl clenem vlady nebo sel na zkousku. Ale je pravda ze ve srovnani s ostatnimi cleny redakce je Ales jiny level co se upravy zevnejsku tyce.
      • Co ty minuska? Ja sleduju modni trendy.
        • Coffin.Corner
          *15* Bobe, já tě mám rád...
        • Myslíš modní trend kdy se polovina mužské populace obléká jako b*zíci?
          • Porad lepsi nez si oblect rifle a tricko
            • No nevim, vypadat pak jak uplny...Bob
  • Gratulujem vsetkym k posunu. Asi to po 7 rokoch naozaj chcelo posun. Neviem ci existuje sposob ako sa zbavit ubohych trolov v diskusii. Kazdopadne drzim palce.
    • JakubT
      Oheň nebo kyselina, jinak zase vyskočí.
  • Na tomto serveru předvádím svým studentům, jak nepsat recenze, nemluvit ve veřejném vysílání a neoblékat se...pokud tedy chtějí být v budoucnu úspěšní. Takže děkuji redakci a pokračujte v tom dále. Hlavně nic neměňte...jste krásná edukační pomůcka.
    • Hele, profesore, jdi si na chvili pokecat s Napoleonem...
    • zaty
      A proto zdejší recenzenti píšou recenze pro falešnými jmény, jen vy tady vystupujete pod pravým jménem. Oh wait!
    • uz samotnej nick mezinozi vypovida o pravdivosti a kvalite tvych komentaru. *3*
    • Kde pisu tvoji uspesni absolventi? Do Edge, Polygonu, Kotaku ci IGN? *1*
  • h0p3
    Gratulace, hodně štěstí a ať se všem daří na nových pozicích.
  • jeanczarny
    Gratulace a jsem zvědavý na změny!

    jen rychlý gif na oslavu *2* https://i.imgur.com/ypVhHOa.gif

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit