Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem celý víkend a jsem spokojený. Grafika je na full detaily pěkná, animace dostačující, příběh mě chytil a občasné chyby jsou minoritní. Jedinkrát jsem musel udělat save/load když se mi po boji zasekla kamera a nešlo jí otáčet. Baví mě prostředí, která jsou různorodá a dopředu mě žene zvědavost, jak se zápletka bude vyvíjet. Doporučuji.
  • innerfear
    Kupil som kluc na G2A.com za 15 eur. Hra funguje, ale ako je to s legalnostou?
  • Zdravim chci se zeptat..jen pro zajímost kolik má hra GB po Instalaci ? děkuji za odpověd
    • JezboX
      cca 22GB
  • Hru jsem koupil v predprodeji na stemu za cca 40e a vubec toho nelituju od te doby me prinesla hodne zabavy, ted po poslednim patchi(launch) ani nikdy driv me hra nespadla, a to mam odehrano vic jak 50h.Jinak grafika mapy presunu je hnusna to jo ale clovek ji moc nevidi a ostatni grafika pekna, a hlavne super animace ustrelenejch udu : )
    Rozhodne ale hra neni o grafice OMG! A hratelnostne je to podle me na vysoke urovni, vyvoj postav a Qestu, znovuhratelnost, podle me toho je hodne zabavnyho v tehle hre ale clovek musi chtit hledat...
    S hrou Fall bych to az tak nesrovnaval tam slo spis o strategii. Ja bych to spis prirovnal k Falloutum 1 a 2, BG, IWD,Xcom atd..ale to je jen muj pohled na vec.
    • mne ty ustreleny udy zacaly odltavat snad az na urovni 15... to zavisi od poskozeni? nebo jsem si toho predtim akorat nevsim? *5*
  • Jde ve Wastelandu 2 také bojovat s motorovou pilou jako v the Fall ??? ... a jdou tam vůbec používat dopravní prostředky ?
    • ale jde tam bojovat rucnim krumpacem *5*
    • Na pilu jsem nenarazil zatím a dopravní prostředky asi taky nejsou.
  • ty negativní názory/recenze tady mě dost znepokokují. Série her na Infinity Enginu patří mezi mé vůbec nejoblíbenější hry vůbec a nejedná se o nějakou nostalgii, protože je občas hraju doteď (letos jsem hrál IWD2). Pokud Wasteland 2 bude propadák, tak bude podobný propadák i Tides of Numenera (dělaná stejnou firmou InXile), což je opravdu škoda. Hru zatím nevlastním, počkám pár měsíců až na pořádné recenze.
    • Propadák to rozhodně není a nebude.. jestli máš rád původní fallouty, BG, ID.. a nevidím důvod, proč by se ti neměl zamlouvat nový Wasteland, i když kamera je občas na zabití, stejný portrét PC/NPC jsem už pár let neviděl (člověk je už za ty roky holt rozmazlený a ani o tom neví) a od grafiky nemůžeš čekat zázraky.

      Aktuální cena je podle mého názoru trochu přestřelená, ale to je myslím kvůli tomu, aby původní backeři, kteří "zaplatili" vývoj nenadávali, že mají hru stejně drahou či dokonce dražší než ti co si ji koupí až nyní a předpokládám, že nebude trvat tak dlouho a půjde na přiměřenější hladinu (vánoce?)...
    • Tak je jestli tě bavilo IWD2, tak bys neměl být moc náročný. Počkal bych pár měsíců ne na recenze (tady bych očekával hromadu odpadu protože je to dost hardcore.), ale spíš na patche, které opraví některé bugy.
      • jenže IWD má pro mě sympatičtější svět - četl jsem knihy od Salvatoreho z prostředí Forgotten Realms, hrál jsem Dračí doupě, znám velmi dobře AD&D pravidla atd., tj. ta hra má u mne plus už jen z toho důvodu. Naproti tomu Fallout 1,2 me nechávaly vlažného už v době svého vydání (stejně jako filmy Šílený Max, na kterých bylo původní Wasteland a Fallout založeny), tj. má motivace pro Wasteland je trochu menší.
  • Vypadá to jako starší bratříček Gorky 17 ..... No dáme tomu šanci .
  • Jako že my zainvestujeme hru a vy ji pak budete mít zadara? Co jsme charita či co?
    • Backeři mají svoje jisté tím , že za svoji štědrou dotaci dostali betaverze + všechny budoucí updaty . Kdo se spokojí s plnou verzí nemusí alespoň připlácet za "pocit" čehosi víc ;) ....
      • To byla reakce na borce dole, co se divil jak to že to není zadara, když už se prý vybraly prachy na kickstarteru.
      • a u w2 maj udajne dostat 5% z vydelku (pokud nejakej bude), jestli chapu dobre tu poznamku na ks
  • Mám menší dotaz... např. tady mají wasteland v nějaký verzi "ranger edition".... a ještě k tomu "jen" za 899,-....
    http://www.jrc.cz/hra_pc_wasteland_2_ranger_edition
    a na GOGu mají nějakou "digital deluxe edition".... a k tomu je za 55 doláču, což je skoro o 3 kila víc... a přitom je na GOGu snad vždycky všechno levnější než jinde...
    http://www.gog.com/game/wasteland_2_digital_deluxe_edition

    tuší někdo jak to s těma verzema je....? a to ta "Ranger edition" na JRC podle všeho i tak obsahuje dost věcí, jako soundtrack, plakat, stylovej manual, 5 nějakejch karet, vytisklou mapu, takže poměrně dost... tuší někdo, jestli je ta "deluxe verze" z GOGu v něčem lepší, když navíc stojí víc...?
    • Included FREE goodies: manual+ Official Soundtrack (MP3)+ 3 Wallpapers (1440p)+ Wasteland Novella 1 + Wasteland Novella 2 + Wasteland Novella 3 + Wasteland Avellone Novel (coming soon) + map + reference card + Official Soundtrack (FLAC) + Concept Art Book
      ...
      In addition to the above goodies, the Digital Deluxe Edition includes:
      GOG gift code for Wasteland 1
      GOG gift code for The Bard's Tale

      Wasteland 1 je dnes už opravdové hardcore ( The Oregon Trail a BattleTech: The Crescent Hawk's jsem sice také hrával , ale .... ) a Bard´s Tale mám z Humble bundle ... takže GOG edice která mne neoslovuje .
    • Už to tak vypadá , že se vyplatí koupit sběratelku z krámu , než si kupovat standardní digitální download ... Na druhou stranu , to také může znamenat , že cena půjde rychle dolů . The Fall: Last Days of Gaia jsem musel mít hned , tady ale také váhám ...
  • Ale samozřejmě situace se změní, pokud aspoň pár věcí opraví postupem času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit