Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahhhh, Fallout 2 kedysi mohol za môj zhoršený prospech *15*
  • Jak kteří... Jsou tam pořád silně konzervativní lidé, který FNV taky moc neoslovil...*2*
  • rancor1223
    FNV sice díky enginu nebylo dokonalé, ale pro mě je to jedna z nejlepších her co jsem hrál. Úžasná atmosféra apokalypsy, sem tam trocha absurdního humoru, skvěle provedené RPG, postavy, frakce a hlavně perfektně vyprávěný příběh, jeho větvení a možnosti jeho ovlivňování. F3, který jsem vlastně hrál až po FNV není špatný, ale oproti FNV je to slabota. Nudně vyprávěný příběh, méně zajímavých lokací a questů (alespoň teda na to si takhle vzdáleně vzpomínám, možná toho bylo víc).
    Podotýkám, že jsem hrál F1 i F2 ani jedno mě nijak zvlášť nechytlo.
  • Já jsem teda nehrál NV, ale F3 byl pro mě asi jedno z největších herních zklamání. A co že mi na něm tak vadilo?
    1. divný komiksovitý grafický design - F1 a F2 měly sice taky velmi typický design všeho možného (artdeco rulez!), ale všechno tam vypadalo velmi uvěřitelně, syrově a funkčně... V F3 prostě nic nedává smysl (viz funkční počítače někde uprostřed budky v poušti apod.)
    2. velmi stručné, nezáživné rozhovory
    3. v pustině na vás všichni útočí (kde jsou ty časy v F1/2, kdy jste potkávali všechno možné, od karavan, iguanových stánků až po zřícenou velrybu :-)
    4. Hnusná grafika, otřesné animace postav a celkově hrozně zastaralý engine
    5. Žádná zapamatováníhodná hudba - Morganův geniální soundtrack ke starým Falloutům patří k mým nejoblíbenějším

    Ten systém soubojů mi přišel strašně nefunkční, raději bych bral, kdyby z toho udělali ukecanou střílečku ala Stalker
  • Magister_Peditum
    Nějakým zaujetím F3 jsem si v článku nevšiml. Píše tam prakticky neustále jen o NV, který vesměs uznávají i hoši z Madbrahmin, kteří jsou svým negativním hodnocením F3 pověstní.
  • GlaDOS
    NV podle mě nebyla jen tak nějaká záplata. Hra sice trpěla enginem, ale prostředí a spousta změn mi hodně připomínala F2. F3 byla fajn hra, jen tomu chyběl ten Fallout, což je dost důležité.
  • Díl Falloutu NW fakt neznám...
  • Autor zdřejmě nesnáší Fallout jako takový, jinak nedokážu pochopit jeho zaujetí naprosto zpraseným F3, a menší záplatou ve formě NW ... tohle NEBYL, NENÍ A NIKDY NEBUDE FALLOUT! Jen trapná pseudostřílečka v rádoby F kulisách... Škoda, že nikdo nemá koule na to pokračovat starou cestou a udělat plnohodnotné F3. Otázka však je jasná: mněl by v dnešní postcallofduttyové době někdo koule tuhle hru hrát a dohrát ?? *15* bohužel,asi ne. *11*
  • Star Wars Knights of the Old Republic II - Sith Lords. Hra byla vydána velmi ořezaná a kus příběhu (a pár planet) chybí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit