Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ta nechopnost opustit zajetý mindset a dívat se na FO3 jako na jinou hru, než první dva díly, mě fakt bolela."

    To je holt kvuli tomu, ze tam dali cislovku tri. Kdyby hru pojmenovali Fallout: A linear story, tak by zklidnili mnohem mensi nenavist.
  • Viktor_H
    To jsem také přešel bez poznámky jen s největším sebezapřením. *1*
  • Krok 1-dohraj fallout(1 nebo 2).
    Krok 2-zahraj si oblivion.
    Krok 3-hraj "Fallout" 3 a div se co se to sakra stalo...

    K clanku: Zaver me absolutne dostal. "Dost možná jde o daleko lepší dílo, než jaké by vzniklo v problematickém Black Isle." Tak pane autore mysliteli...jmenujte mi spatnou hru od Black Isle. GL.
  • Viktor_H
    Kde jinde očekáváš ten opravdový hard nerd rage než u nejpravověrnějších fanoušků?? Byly ty iracionální emocionální výstřiky na madbrahmině za hranicí? Asi jo. Jenže jim předcházela racionální analýza hry, která ukázala, že má F3 s původními fallouty společné akorát jméno a art design. Nic víc. Já osobně se na Bethesdu zas tak moc nezlobil, protože na rozdíl od některých jsem byl toho názoru, že oni neudělali tu hrou jinou (a hlavně totálně lineární a lore prznící!!!), protože chtěli, ale protože to jinak prostě neumějí. Myslím, že se ze všech sil snažili udělat F3 hodný toho jména a prostě na to neměli. Neodsuzuji tedy ani tak rage kvůi F3, ten byl podle mě zasloužený, odsuzuji rage na účet Bethesdy...
  • dobyjatel
    Tak to děkuji za info, nějak jsem si tuto zprávu špatně vyložil. Protože jsem od přírody líný tvor, nějaké informace o finálce RP? Třeba jenom letmé naznačení *4*.
  • Když jsme u těch analogií. Což kdyby tvou oblíbenou automobilku, která byla proslulá výrobou právě rodinných vozů, odkoupil věhlasný výrobce bagrů? Užitkové stroje to budou dozajista perfektní, ale ty víš, že jejich produkt pro tebe určen není. Uvědom si, že to jsou názory fanstránky a jiné než kritické povahy, snad ani býti nemohou.
  • Meno v kombinacii s vyjadreniami vyvojarov robi svoje, nevraviac o tom, ze bethesda ma svoj charakteristicky rukopis, ktory je vo vacsine pripadov ludmi prijimany len v extremoch ( ci uz pozitivne alebo negativne ). A zrovna pri falloutoch ten rukopis imho nie je celkom vhodny. Prehnanost reakcii komunity ale je zase ina kapitolka ( ME3 a to, co s nim spravila komunita je jedna z najhorsich veci, aku som si dokazal predstavit ).
  • K tomu úvodu: Doteď dávám reakci komunity na Fallout 3 - a to zejména na madbrahmině - jako příklad toho, jak se ze vzdělaných inteligentních lidí může za specifických okolností stát tupé iracionální stádo. Pamatuju si, jak jsem nad tím jejich hatem, kterej přicházel vlna za vlnou, jen nevěřícně kroutil hlavou. Připomínalo mně to člověka, který zuří a poskakuje na místě se zaťatými pěstmi, protože bagr je příšerné auto pro rodinnou dovolenou. Jo, krucifix, protože je to bagr a né auto pro rodinnou dovolenou. Ta nechopnost opustit zajetý mindset a dívat se na FO3 jako na jinou hru, než první dva díly, mě fakt bolela.
  • Viktor_H
    BTW, rozdíl mezi přístupem Bethesdy a Obsidianu velmi dobře vystihuje tato slečna: http://www.youtube.com/watch?v=84WvpwyEJw8

    Porovnává sice F:NV a Skyrim, ale ono to naprosto sedí, i když si za Skyrim dosadíte F3 - designový model je stejný...
  • Fallout Tactics byl nevlidne prijaty? Kym? Ja si dobre pamatuju jak (alespon v CR) byl prijat velice kladne. Zklaman mohl byt mozna nekdo, kdo cekal RPG se silnym pribehem. Pro me osobne jsou Tactics, spolu s Jagged Alliance 2 nejlepsi TBS.
  • F:NV je pre mna skutocnym F3. VB bol design koncept, ktory nemal moznost pokracovat. Inak by ma fakt zaujimalo, ako by skoncil. Na Obsidiane je totiz krasne vidiet vsetky + aj - sucasneho systemu vydavania. Su vynikajuci na pribehy a svety, ale ked pride na technicku stabilitu a pod., je to bieda.
  • Čili když ten článek shrnu jednou větou, New Vegas a Van Buren oba obsahují Caesarovu legii a Hoover Dam, jinak nemají nic moc společného ;)
  • Haha! A zrovna v prosinci byl vydán na Sith Lords restored content 1.8.1, kteřý přinášel (!) kompletní planetu droidů, všechny postavy plně ozvučené, události na planetě se promítnou na další části příběhu...
  • "K překladu. Čeká se na finální verzi od Killapa a pak bude zase co překládat (už toho nebude tolik jako z verze 1.2 na 2.0). Do té doby můžeme projít původní překlad."

    Až Killap vypustí finální verzi Restoration Project, překlad se opět rozhýbe.
  • Mám pocit, že překlad RP 2.1 je dávno u ledu.
  • Já ho zkoušel a určitě doporučuji, hru to velmi osvěžuje. :)
  • Jj Legie je škoda. Mohlo tam být nějaký externí město - aby jsi poznal morálku a kulturu civilní části Legie.
  • Nepřišla i Mafia 2 osekana o veci o kterých se driv mluvilo ze tam budou a nakonec se tam neobjevili?
  • smejki
    ne, čekám na finiš projektu. a ano, má to imho cenu. Tedy pokud někdo nedohrál hru před rokem nebo dvěma.
  • Že byl původní Wasteland předchůdce Falloutů mi může být celkem jedno, mají jen podobná pravidla a jsou post-apo. Existuje jiná podobnost? nemyslím.
    Jinak samozřejmě o Wastelandu 2 vím, už mám připravený obrys pro krabičku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit