Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z mého pohledu určitě nejdřív hrát a pak číst. Co se mě týká je to obecnějšími spoilery prolezlé a jeden obrázek je tvrdý spoiler (to ten pátý), jenže moje háklivost na prozrazování děje, herních elementů a událostí je poměrně velká...
  • MrSanta
    Ahoj děcka, jak je to v článku se spoilerama? Můžu číst, nebo to raději odložit. Ještě jsem nedohrál Fallout: New Vegas *13*.
    Já vím, jsem ostuda. Za trest budu dneska bez moučníku.
  • Máš pravdu a je to smutné. Bethesda umí skvělé hry s volným prostředím. K Falloutu svoboda patří taky, ale v ruku v ruce i skvělý příběh a jak sám říkáš, spojistost světa. Měla by si uvědomit, jak má vypadat Fallout hra.
  • Bethesda nikdy nesazela na pribeh a nejakou ''pospojitost'' sveta. Jejich devizou jsou hry s volnym prostredim a to ej tak vse. Nemaji konkurenci,proto jsou nejlepsi
    New Vegas je skvela hra. Dohrano nejmene 5x a pokazde jsme nachazel nove questy a veci
  • 1 a 2 jsem nehrál, není to můj žánr, 3 a NW jsem hrál oboje několikrát a moc se mi líbí. Mám rád hry s velkým světem,které nejsou jen o tom prostřílet si nascriptovanou cestu jako v dnešních "superakčních" shitech typu MoH a CoD. Takový Warfighter nesahá New vegas ani na kotníky, komerční hnusy a vyhozený peníze, defacto to mohou s akáčkem hrát i lobotomici. Doufám,že zas někdy vyjde nějaké nelineární FPS s mnoha možnostmi průběhu děje a je mi ukradený, kdo to vydá,hlavně at si člověk zahraje .
  • Radioaktivni_surikata
    F3 především dal možnost fandům poprvé vidět svět Falloutu detailně a ve 3D. Bethesdě se to po vizuelní stránce dost povedlo. Kladný body maj i za šikovný nahrazení tahovejch soubojů pomocí VATS, o nudných soubojích teda nic nevím. Ono toho na F3 bylo sympatickýho mnohem víc. Dan tu sice psal článek, ze kterýho dost lidí čerpá při dávání argumentů, ale ono to u bylo po Vávrovsku přitažený za vlasy, podobně jako u Skyrimu. S hodně věcma určitě souhlasím, ale spoustu drobností bych přešel bez povšimnutí. Samotnej hlavní příběh by vůbec nebyl špatnej, kdyby ho bohužel nelemovaly stupidní dialogy. Po většinu času jsem měl v dialozích na výběr mezi "infantilně počůránkovskou odpovědí", "nudnou odpovědí" a "dementně, snad až parodicky, zlou odpovědí", takže jsem byl neustále za suchara. To mě štvalo mnohem víc, než blbej funkční počítač uprostřed kaluže. Některý questy byly povedený, některý ne. Ale ve finále jsem si hru užil a velkou část zásluh na tom má právě možnost prozkoumávat zdevastovanou krajinu a ruiny města, což v předchozích Falloutech nešlo. Každopádně New Vegas je dál ve všech směrech, teda kromě technickýho zpracování. Za ten Frankensteiní engine, kterej Bethesda pořád udržuje při životě a cpe na něj jednu děravou záplatu za druhou, bych Todíka za něco pověsil do průvanu. Na to, že se jejich hry prodávají líp jak rohlíky v Tescu, jsou to fakt chudáci...
  • F3 měl lepší prodeje a myslím že i byl lépe kriticky přijat, takže s nějakým poučováním bych to neviděl moc světle...
  • Po přečtení diskuse jsem zkusil FNV a jsem mile překvapen. F3 mě nebavil ani trochu, ale FNV je fakt úplně jiná hra, která má s F3 společnou jen tu divnou grafiku a dementní engine. Dost mě to chytlo a dnes jsem u toho proseděl prakticky celý den. Potěšila mě hlavně hudba z prvních dvou dílů, to jsem vůbec nečekal. Doufám, že si po tomto počinu lidi z Bethesdy uvědomili, jak moc špatnou hru předtím udělali a snad se poučili. Jestli bude nějaký F4 tak by ho měl rovnou udělat Obsidian!
  • A už se tady zase plije na jednu z nejlepších komunit, co se kdy okolo nejake hry objevila.Smutne.
  • Forrest Gump to rekl genialne : Pro hlupáka každý hloupý
  • Nebyt poslednich tri vet,dam ti plus. takhle se radis jen mezi troly
  • Nedávno proběhla otevřená beta verze 2.2. a je dost možné, že finále se tu za nějaký ten týden/měsíc objeví. :)
  • Vím o tom a díky tomu jsem si na to vzpomněl.
  • Pod tu poslední větu se podepisuju *3*
  • Viktor_H: jo, dobře jsme pokecali. *4*
  • Co dodat, stejně neakceptovatelný blábol, jako je .... 3 a .... 3 New Vegas, Fallout a Fallout 2, Fallout Tactics, Van Buren, nic dál není. Hotovo, šmitec, zvratky Bethesdy a jejich poskoků mě nezajímají. Jděte si sbírat léčivé dyliny v pOblijvionu, případně Skyshitu.
  • Na tom neni nic iracionalniho, pokud delam radu her, ktere na sebe navazuji musim brat v potaz tuto navaznost. Samozrejme nerikam, ze neni mozne hru inovavat nebo upravovat, ale tyto zasahy by mely mit smysl a nejakou myslenku kam vedou. Jedinym smyslel toho, do ceho pretransformovali Fallout 3 je vydelat hodne penez s minimalni namahou, a to pro me jako pro hrace neni dobra vec.
    TLDR: Krast znacku a delat smejdy neni dobre.
  • Ono se v dnesni dobe komentare nevyplati cist. Specialne tady na Games se sejdou skupinky lidi kteri
    a)potrbuji zde ventilovat svoje osobi problemy a vecinou jejich komentare postradaji hlavu a patu.
    b)lide kreri hru nikdy nehrali jen se jim nelibi nazev ale tvari se jako nejveci odbornici co u hry rozebrali i zdrojovy kod.
    c)lide kteri maji rozumny nazor at uz pozitivni nebo negativni. Tech je ale naproste minimum a jsou ostatnimy skoro uslapany.
    K tomu aby jsem se dozvedel jestli je hra dobra nebo ne mi staci recenze a ne komentare ktere jsou vecinou jen snuska nadavek a nevdeku k autorum.
    Tak a tet cekam na reakce ostatnich. Vzlaste od prvnich dvou skupin budou stat za to. Klidne puknete vzteky muhahaha.
  • Viktor_H
    Je to sice ohranej song, ale pořád chytlavej.
  • smejki
    Už dlouho mě nebaví se pod každým článkem o nových dílech dovídat, že Todd je <>hulibrk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit