Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autoaim augmentacia vychadza exkluzivne pre konzoly.
  • prej augmented reality. pomuze ti to najit dvere atd jak je videt z videa...(nejsem dement preci! ty umim najit a pouzit sam!) :/ tohle zjednodusovani mel i bioshock. takze karel ma pravdu. vyvyjeji hry primarne asi pro dementy.. skoda - docela budu vahat s koupi deusu.. pockam si mesic na reakce hracu a uvidim. btw shift 2 je docela dobrej braska gridu. (hratelností)
  • Podle mého názoru by měli psát na krabici kromě přístupnosti i pro jaké země to je určené. Například v Americe bych nevydával nic složitějšího než Tetris. A i tam bych zakomponoval nápovědu, na kterou stranu se má kostička otočit.
  • mozna by pro Tebe bylo lepsi nez hrat hry ucit se anglictinu, mozna by jsi jim pak rozumel co rikaji...
  • o změně obtížnosti nikdo nic neříkal. Je možnost pouze kdykoliv zase augmented reality zapnout nebo vypnout, ať si zvolíš jakoukoliv obtížnost. A netuším, proč je někdo tak sprostý a útočný pod článkem a videem, které přináší dobrou zprávu...
  • Já sem rád že to tak je.
    Aspon nebudu muset připlácet za překlad kterej nevyužiju :)
  • Hanzales
    ještě si říkám, že kdybych na to nakoukl z konspiračního hlediska, tak se dnešní mocnosti ze současné generace vážně snaží vychovat tupé stádo :D (brát prosím z nadhledem)
  • Pokud budu hajit toto zvyrazneni tim ze je to "augumentace" a vylepseni vychazejicic z podstaty "zlepseneho tela" tak logicky prvni co bych si zlepsil jako "vylepseny dex ex clovek" by byla strelba (autoaim) coz je samozrejme pro hru totalni nesmysl.ale "logicke" pro "zlepsenou realitu" by to bylo...takze nazveme to pravym jmenem.."zasra*ne zjednodusovani" a ho*no logika...dobre ze to dali pryc..jeste museli detickam nechat moznost prepnout obtiznost kdykoli kdyby je to nahodou prestalo bavinkat ze se zasekli a musi pouzit mozecek , chudatka male dnesni moderni...
  • Hanzales
    Logika nelogika, opravdu je zjednodušování všeho tak moc v zájmu hráčů, aniž by si museli cokoli zjistit, najít, prozkoumat, přečíst, vydedukovat?
    Nechci psát zase ono klišé, že kdysi člověk musel tohle a dnes....
    Ale inu ono to poslední roky vážně bije do očí. Autoheal, autoaim, fast travel, indikátor objective, dokonce zvýrazňování sbíratelných předmětů, v krajním případě i těch "archievementovských"
    V některých hrách můžou některé prvky, jsou li dobře navrženy přispět k dynamice a hratelnosti, ale když se to s tím přehání, nakonec vážně stačí jen jít za šipkou, vykukovat a střílet a v nejhorším kousek couvnout a počkat.
    Zpět ale ke hře. Těším se na ni moc a za možnost vypnutí toho highlightu jsem se modlil. A vypnutí ukazatele úkolu je krásný bonus. Kdo hrál jedničku, asi ty první dvě obtížnosti rovnou přeskočí. Nezbývá než doufat, že to pak bude opravdu challenge nejen co do výdrže autohealu a množství munice, ale bude třeba i prozkoumávat, rozhodovat, hledat, číst atd. aby se člověk dostal dál. Pokud to dopadne takto, všechny kompromisy ku konzolím a mainstreamu tomu rád prominu ;)
  • Psychotic
    Oni ale nechtějí oslovit 10k fanoušků, ale 10M jakýchkoli hráčů.
  • fallout
    asi tak... *3*
  • fallout
    lakere, lakere... jestli ty nás náhodou nelakuješ... *3*
  • fallout
    Snad se nebudeš zlobit, ale nikdy jsem slovo kokot nepoužil v dobrém slova smyslu, takže si to nemůžu odpustit... ,,plně s tvým názorem souhlasím kokote,, *1*
  • Vsechny hry jsou strasne jednoduchy v dnesni dobe to je holt byznis rychle dohrat a pak koupit zase jinou hru uz me to s..e dejte si nakou starou hru na nejtesi obtiznost a budete v jednom levelu 3 hodiny nez ho projdete to ne vzdycky bavylo a vubec my nevadilo ze jsem furt tuhej cuss.
  • Kdyby už hned na začátku udělali perk (implantát, díky kterému se budou zvýrazňovat použitelné předměty), který lze získat až během hry, tak by si ušetřili tyhle problémy, bylo by na každém, zda ho získá a nikdo by nemohl říct ani popel - kromě notorických lam, které potřebují vodit za ručičku od začátku do konce.
  • imho hra není o simulaci reality. V Thief se předměty zvýrazňovaly, nemusel jsem pobíhat a klikat na každou blbost. Prostě jsem se přiblížil na dostatečnou vzdálenost a předmět/dveře se rozsvítil. Nelogické mohlo být, že v úplné tmě se ty předměty také zvýrazňovaly. Tehdy mi to vůbec divné nepřišlo a přijde mi to jako prvek, který dělá tu hru takovou jaká je. Ve starém Deus Ex to bylo taky podobně.

    Jestl by se to, ale zvýrazňovalo všechno, tak mi to přijde hodně zvláštní. V Thiefovi bych jen přišel do místnosti a všechny cennosti bych měl zvýrazněné?

    Myslím, že augmented reality je dobrý nápad. Mohlo to přispět k pocitu povýšenosti nad obyčejnými smrtelníky, pocitu, že jste napůl robot, polobůh. Ale hoši to asi přehnali a nedotáhli ten nápad. Nikdo nechce mít zvýrazněné všechny ventilačky, vchody, východy. Tím neříkám, že to tak novém Deus Ex je, ale asi tyhle nápovědy ničí hratelnost. Teoreticky by to nějakým strojovým učením možné bylo.
    Logika nelogika, lidi si asi myslí, že by hra byla pro lamy, žádná výzva. Vývojáři to naštestí v takové podobě, jaké to je, nedokázali obhájit.

    Osobně bych tam dal jinou augmented reality: nějaké zvýrazňování objektů obecně, i neinteraktivních (takže by to mělo i nevýhody) zvýraznění pohybujících objektů, přiblížení jednoho objektu z velké vzdálenosti, analýza zbraní nepřátel . Vše s možnosti vypnout/zapnout přímo ve hře, k tomu nějaké vylepšování algoritmů -> zvýšení kvality a tak:)
  • Deus Ex 1 fungoval téměř dokonale. Určitě na svojí dobu. Tak se ptám, co je špatně, že vývojář musí překopat samotnou podstatu, ze které hra vzešla? Zeptejte se fanouška a z 90% řekne, že mu bude stačit nová grafika, úrovně ... možná sem tam nějaký posun vpřed.

    Miluji Deus Ex. Toto ale není on.
  • No ne, proč bych měl používat na narozeniny zrovna kalendář s 365 dny? Já žiji v desítkové, maximálně dvojkově soustavě a občas hexadecimální pro barvičky. Slavit narozeniny podle data mi přijde jen o trochu méně nemístné, jako slavit svátek.

    http://www.peterrussell.com/age.php ^^
  • Já si myslím, že pravdu mají všichni. Tedy kromě mě. Takže dělejte, jako kdybych nic neřekl.
  • Diky bohu, ze se hraci pousti do vyvojaru, aby udelali hru slozitejsi !! To je snad jediny zpusob, jak vyhrat valku s mimoidnim distributorem ( vyvojari vetsinou neobstoji, naopak byvaji napadani, ze pokud bude hra tak obtizna, jak chteji, prumerne inteligentni american zarve uz v menu ) a vychazi potom tituly dohratelne kojencem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit