Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen tak pro zajímavost

    Jinak klucí, Freud se narodil v Čechách (Příbor na Moravě) a Jung je Švýcar :-), když už jste nakousli ty psychology.
    • Takže tím je vlastně otázka zodpovězena, nemýlím-li se? :D
      • DSemik
        Pořád je n psychologů, které v podcastu zmínili a nezmýlili se o jejich původu. =)
    • janchor
      Díky za korekci, s tim Freudem je to teda vostuda. Rdím se!
      • Takže se nenarodil v Čechách, ale na Moravě! Takže jste mimo všichni :) Já vím proč nerad machruju se svejma hlubokejma znalostma a nezapojil jsem se do této intelektuální debaty :)
  • teď jsem jim ten dotaz odeslal na email *5* snad na to v příštím podcastu odpoví *12*
    • jaj, to měla být reakce na můj předchozí příspěvek *7*
  • Nó, páni ste ako vždy skvelý ale ten zvuk , TEN ZVUK ! *4*
    • Drom
      podcast vyborny, Dan Vavra je dost solidni nahrada za Pavla... toho bych bral jako pravidelneho diskutera :)
  • Týden Games

    Měl bych takový menší dotaz, nechcete udělat něco ve stylu Týden Živě? Třeba týden games nebo tak něco. Prostě v tom stylu, místo podcastu. Bylo by to určitě zajímavý...
    • hurda
      Místo podcastu, místo podcastu... MÍSTO?!

      proč rušit skvělej podcast?
    • oin.odin
      a video recenzie by mohli vychádzať vrámci tohto videocast-u ... a mohol by to byť dvojtýždenník striedajúci sa s fight clab-om ...alebo niečo také ...
      • DSemik
        Videorecenze bych nechal zvlášť - pro uživatele je příjemnější, když se může podívat na hru, která ho zajímá a ne předtím sledovat 20 min. všeho možného.

        A podcast bych nechal tak jak je, tedy jednou týdně.
        • oin.odin
          mal so na mysli nečo vo formáte GT TV kedy sú jednotlive trailery dostupne aj ako samostatné videa
    • Jooo, něco takovýho bych bral :-) *5*
    • DSemik
      Myslíš nějakou obdobu "10 z redakce" z Level DVD?
    • Drom
      videocast? ja jsem pro, nemusi byt hodinu dlouhy, ale 20 minut videa tydne by bylo fajn. samozrejme to narazi na technicke vybaveni redakce, o kterem nemam ani paru, ale predpokladam, ze nejsou dostatecne vybaveni
  • demonstrant

    http://www.novinky.cz/domaci/218230-on-line-prazsti-zastupitele-skladaji-slib-demonstranti-se-dobyvaji-do-magistratu.html
    http://media.novinky.cz/335/243356-original1-mjxhw.jpg

    tak mili podcastaci, schvalne jestli uhadnete kdo je to ten zakerny demonstrant ktery vtrhl do budovy magistratu? :D
    • Karel

      A co teprve ten šok po shlédnutí dobové fotografie z roku 1968.

      http://img406.imageshack.us/img406/6658/1968o.jpg
      • Citim tady novy internetovy meme :D
    • DSemik
      Všimněte si mladého muže vlevo: http://media.novinky.cz/336/243361-original1-6k8sn.jpg
      • oin.odin
        ako tie okuliare pôsobia ... ako by tam boli dodané digitálne ... SCARY ...
      • Mi pripomina na obou fotkach agenta Smithe z Matrixu :D
    • banda mafiánů, která byla odříznuta od koryta jinou bandou mafiánů se snaží ke korytu dostat demostrací a skupina naivních občanů jim k tomu dělá stafáž...o to víc smutnější je, když se do tohoto divadla zapojují i oblíbení redaktoři herních magazínů, to vám kluci nedošlo o co tam jde?
      • Tak co dělají redaktoři ve volném čase je jejich věc. Jenom doufám, že tu svinskou politiku nebudou tahat na games.cz.
      • Praveze doslo, cece. Nedrzet hubu & krok, vis?
  • Odpoved

    vedle ( kdyztak to smazte )
  • Podcast

    Můžu se zeptat co pro vás - redakci - znamená podcast?
    • DSemik
      "... děláme to proto, že nás to docela baví..." - Martin Bach, hPod 153 34-35min. "Hmm hmm" - Petr Poláček, současně s Martinem Bachem.
    • Facepalm

      http://lmgtfy.com/?q=podcast
      • Pro šmoulu:

        Facepalm si dej sobě, když nedokážeš pochopit otázku, šmoulo.
        • Odpoved

          se tam da najit.Dokonce hned v tom prvnim odkazu.Ale samozdrejme je jasne ze pokud ti neodpovi v nejake nejlepe pro tebe slysitelne verzi protoze jak vime ty bez podcastu nemuzes zit tak to posles jako dotaz.
          Uz ted se vsichni tesime na ty dotazy.Snad nebude chybet nejaky ted dotaz zacinajici "Myslite"
          *4*
          • tyve už jen z principu musim dávat vegasovi mínusi, to je už fakt strašný xD
            • :-)

              *1*
      • ...

        mam takovej pocit, že se neptal na definici podcastu...
        • Aspoň 1 pochopil podstatu otázky

          Ano, alespoň 1 to pochopil správně. Zajímalo mě, co pro redaktory znamená hodinka podcastu - jestli je to jejich názorová aréna, či proč to vlastně dělají pro lidi, nebo co byl jejich popud k založení Fight Clubu.
          • DSemik
            Upravil bych to na to, co je vedlo k založení hPodu a vzhledem k tomu, že ses na to už kdysi ptal, tak doporučuji poslechnout si prvních 244 hPodů.

            Na druhou část, tedy co to pro ně znamená, se zeptej jich samotných mailem na podcast@games.cz, ale upřímně nepředpokládám, že by se tomu nějak závažně věnovali.
  • Snad Daniel Vávra

    Snad se Daniel Vávra bude v podcastech objevovat co možná nejčastěji! Jeho recenze jsou výborné. *5*
  • Nešel by vyladit zvuk třeba vy se něčemu smějete a já nevim čemu *9*
    • janchor
      Se zvukem se ještě hledáme a snad se i brzo najdeme :)
      • NOVÝ MIKROFON

        Chtělo by to pravděpodobně nové vybavení - s větší citlivostí nahrávání. Jedině potom bude zvuk dokonalý *5*
    • Souhlasím. Když se všichni naráz zasmějou, což bývá celkem často *4*, nebo se hlasitě dohadujou přes sebe, mikrofon jaksi nestíhá a je z toho vždycky na chvilku hluková koule. Jinak obsahově výborné a zábavné!
  • Tak nech už v tom mám jasno. Vráti sa ten Pavel ???
    • Drom
      ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit