Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslel že stávka byla už minule. No jak chcete. *1*
  • Drom
    to dopoledne nějak nevyšlo *9*
    • janchor
      Ale odpoledne to má jistý!
      • Drom
        a bude to cca. do hodiny nebo později?
        • janchor
          Do 14:00 by to mělo být venku.
          • janchor
            Aha, tak dneska to bude nejspíš nějaký napínavější, stávkuje technika. Sorry za mylnej časovej údaj, kterej teď bohužel nemůžu nahradit nějakým akurátnějším.
            • oin.odin
              na to sa nedá povedať nič iné ako : " aáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáaáa "
  • Sice jsem asi měsíc pozadu, ale když jsem se dozvěděl, že se opět objevil podcast se starou dobrou sestavou, moc mě to potěšilo.
    Sice jsem si ze začátku říkal, jestli tomu nebude chybět Pavel, ale teď si jsem už jist, že Dan je víc než dobrá "náhrada". Jámu pekel sice znám už roky, ale až takhle naživo mi došlo, kolik zajímavejch a zábavnejch věcí může tenhle řízek do podcastu přinýst *1* čikotek je bomba! Tak jen doufám, že se Dan usadí ve stálé sestavě!
    Od ostatních jsem ani nic jiného než super podcast nečekal... a taky jsem se nespletl. *1* Jen tak dál!
    • Drom
      Musím jen souhlasit. Fightclub je výborný na pobavení a k vyslechnutí názorů osvědčených autorů. Jen by mohli přidat tak půlhodinku navíc. Hodina a 15-30 minut je dle mého ideální stopáž. Plus stále prosím o Jukebox!!

      To co předvádí konkurence je dost smutné. Byl jsem roky nepravidelný posluchač a pravidelný posluchač za poslední rok, ale aktuální díly už ani nedoposlouchávám, protože je to neskutečná nuda bez humoru a jen spousta informací, které si můžu najít na netu v každé druhé novince a recenzi. Naprosto sterilní obsah.
  • Hospodské kecání

    Co se videorecenzí týče tak já jsem rozhodně pro ono "hospodské kafrání" které zmiňoval Dan Vávra,videorecenze ve které pouze jeden člověk čte předpřipravený text jsou o ničem...
    • Urug
      Určitě to bude zábavnější a když už tu máte Fight Club proč tomu třeba neříkat Hospodská rvačka :D
      Nicméně by bylo záhodno kdyby dotyční recenzenti měli hru již dohranou/otestovanou a onu rvačku tak nějak připravenou a to ze dvou důvodů:
      Recenze mě má přesvědčit o ne/koupi oné hry a koukat na frajera jak pět minut něco hraje, potom se zvedne a na základě těch pěti minut mi řekne že ho to nebaví, tak ať už během té srandy ze sebe vypouštěl sebelepčí hlášky, nemůžu to nazvat recenzí.
      Druhý důvod s tím částečně souvisí. Recenzent může zkrátka ze hry ukázat "zajímavé" momenty, kde pod slovem "zajímavý" si například představte rozčileného redaktora, který se snaží pokořit nějakou "infarktní" část hry..tomu nemůže nikdo odolat :D
      Určitě si každý bude umět představit i další scénáře...jak by asi mohla vypadat recenze kooperativy/multiplayeru...
  • Právě že objektivních a výstižných recenzí je všude spoustu (ať už video, nebo textových), tak proč nejít jinou cestou.
    • Súhlasím. Keď v leveli skočil formát " spontánny potlach o hre " tak som sa postupne prestal na videorecenzie pozerať úplne. Na objektívne zhodnotenie mi bohato stačia textové recenzie a nepotrebujem sa dívať na gameplay video do ktorého mi niekto predčíta ( lepší alebo horší ) text. Tvrdenie že " profesionálne " videorecenzie sú " objektívne " je podla mňa blbosť pretože každá recenzia je už z princípu neobjektívna. Preto by som bol radšej za prirodzený dialóg ktorí nenudí a často sa z neho dozviem veci ktoré by ultra-vážne-seriózne-profesionálnej videorecenzii nikdy nepadli *4*
  • Videorecenze

    Jak na videorecenze? Snad nemuze byt nic lepsiho (objektivnejsiho, vystiznejsiho) nez to, co predvadi gametrailers
    To "hospodsky kecani" je nesmysl kterej pusobi hrozne subjektivne a vetsinou ani nic nerekne. Na pobaveni si kazdej snad radsi pusti neco jinyho, ne?
    Jinak Fight Club fakt dobrej - jen jedem
    • Drom
      ja bych udělal anketu, osobně jsem pro hospodský pokec
    • DSemik
      Rád se podívám na video, lde mi bude konkrétně někdo ukazovat na příkladech, co je špatně a co dobře. To je pro mne smysl videorecenze. Pokud však to bude jenom o tom koukat na obrázky ze hry a poslouchat čtení recenze, tak to asi smysl nemá. Gameplay si najdu sám a i krátce po vydání, ale nenajdu k tomu komentář od člověka, u kterého vím co čekat, resp. vím, jak hodnotí...
      • gt

        Tak prave tohle ale gt recenze splnujou beze zbytku. ...samozrejme asi nemuze souhlasit kazdej..
        Ale tamejsi rozdeleni kriterii na PRIBEH, GAMEPLAY, DESIGN, a PREZENTACI, se podle myho vylepsit neda.
        V kazdy kategorii zrucne nastrihany zabery, korespondujici s (strucnym, vystiznym) komentarem. Chlapik to komentuje opravdu inteligentne a pokryje snad vsechno, co muze cloveka zajimat. Dokaze udelat vtipek i bez toho, aby do (treba i spatny) hry okate ryl. Uvadi proste neoddiskutovatelny fakta, bez jakyhokoli subjektivniho zbarveni (a kdyz uz jo, tak stylem "kazdemu se mozna nebude libit, ze..."). Profesionalnejsi provedeni si ani moc predstavit nedovedu.
        Tady Fight Club je ocividne dobra particka, a dovedu si predstavit i ten hospodskej pokec.
        Ale kdyz tady treba DV rekne, ze je CoD trihodinova hra, tak tim prave jen ukazuje, ze objektivni byt nedokaze, a jen tim dava prostor k protiargumentum a treba i flameu. Ta hra je dost mizerna i bez zvelicovani jejich vad, tak proc nezustat nohama na zemi...
        • DSemik
          A jaká je délka jejich videorecenzí? Tak jak jsi napsal mi to připadá jako recenze tak na 10 -15 minut, což by mohl být časem problém.
          • gt

            Zalezi kolik prostoru si ta ktera hra zada (jak je obsahla/slozita/...)
            Myslim ze drtiva vetsina recenzi je v rozsahu 6-10 minut, coz mi prijde optimalni...
          • oin.odin
            áno sá dlhšie ... ale o to kvalitnejšie ... http://bit.ly/fXwOYt ...
            preto stále kričím aby video recenzia bola vidieť medzi recenziami ... respektíve niekde na viditeľnom mieste na karte hry
            • DSemik
              Mám obavu, že by byl technický problém s množstvím dat, nehledě na to, zda je v možnostech autorů GAMES.cz něco takového natočit.
        • oin.odin
          súhlasím s tím že GT ma skveli systém hodnotenia ktorí by som rad vydeľ v našich končinách ... bolo by zaujímavé spustiť nejaký "test" kedy by ste skúsili hodnotiť niečim podobným ... ale to je asi nereálne ...
  • Parada

    Skvely dil kez by byl delsi *4*
  • Stopáž

    Proč je oficiální stopáž 53:12, ale když dám Fight Club 4 přehrát v KMPlayeru, tak mám stopáž 46:42?
    • Prečo spúšťaš mp3 v programoch pre videá? A potom sa čuduješ, že ti niečo zobrazuje zle lol. Si už konečne stiahni winamp.
      • Drom
        ja na audio pouzivam VLC a taky to blbne... ta stopaz je fakt podivna... na mobilu ale prehravac ukazuje vse v pohode. Fightclub nema rad PCcka :D asi je to skryty Chiccotikcast :D
        • možná těch 5 minut navíc a stopáž 53 je DLC, za které se bude platit *8*
          • Drom
            a nebo to stahujeme nelegálně a máme špatný crack. Zítra dostaneme všichni dopis z redakce na úhradů pokuty za nelegální stažení. *8*
      • ve Winampu mi to taky ukazuje 46:42, ale ve skutečnosti to trvá 47:05
  • DSemik
    Jak Dan Vávra hovořil o videorecenzích, tak jsem tuze moc pro to, co navrhoval, resp. jak byly dříve.
  • Drom
    tento díl se vážne povedl :D takhle jsem se u podcastu už hodně dlouho nezasmál *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit