Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak nějak nemůžu najít odpověď na otázku z posledního podcastu. Jste si jistí, že odpověď nezanikla v některým z častých bujarých smíchů,kde nešlo diskutujícím rozumět? *8*
    • Myslíš z podcastu 5? Tak ten si radši poslechnui ještě jednou znova. *5*
      • Jasný, pouštěl jsem si ho dvakrát a stejně jsem to ani jednou nepostřehnul. Asi si k tomu budu muset sednout s kafem a poznámkovým blokem *1*
        • Snad řešení vyštracháš! :-)
  • Téma příštího Fight Clubu

    Mohli byste v příštím FC vyjmenovat nějakých 3 tituly za rok 2010 pro každou platformu, které prostě člověk must have?

    Děkuji za reakci.
    • zaphod

      ...

      Ty should have nějaké doučování češtiny především.
      • Proč myslíš?
        • zaphod
          Protože češtinu przníš víc než Uwe Boll filmové adaptace počítačových her.
  • 13_11
    Za zmínku o Čikotéku děkuju - málem bych zapomněl, že mám pod stromek pořídit pár levných a dobrých klávesek.
    Jinak podcast výborný!
  • Jozef123
    Bude podcast aj nabudúce alebo až na nový rok?
    • sleepless
      Podcast bude aj nabuduce :) A se supr cenou do souteze k tomu...
      • Jozef123
        Yes! *1*
      • Urug

        A se supr cenou do souteze k tomu...

        Ze by rocni ucet na rapidu?
  • Technická...

    Zdravím, začnu pozitivně: Fight Club je výborný, tahle sestava mi po tom čase nepodcastování chyběla. A Dan jako přírůstek nemá chybu. Ve vašem podání by mi navíc videorecenze vyhovovali mnohem více ve stylu "hospodské tlachání" než "suchá, ale informativní", to jen tak na okraj.
    Teď prosba/drobná výtka: bylo by možno dělat tagy kompletní, tzn. včetně alba? A album art by také určitě neudělal radost jenom mě (navíc logo Fight Clubu už evidetně máte). Pro orientaci v přehrávači, který hudbu zpracovává "databázově" by hlavně doplnění alba do tagu mělo svůj význam. Navíc by to takto působilo určitě profesionálněji (bohužel pro vás poslouchám i zahraniční Weekend Confirmed, který je po této stránce bezchybnatý). A poslední připomínka je k názvu souboru, trošku mi uniká, proč se třeba 5. díl jmenuje právě 4d0a3d2e04b75.mp3.
    • sleepless
      Ad nazvy jednotlivych dilu: zcela opravnena pripominka, brzy napravime. A ten zbytek vlastne take. Jinak diky za podporu :)
    • Urug

      4d0a3d2e04b75.mp3

      ...hexadecimalni zapis "ChicoTech" v ASCII
  • Urug
    K podcastu č.4: Dotaz posluchače na novou PC periferii: http://www.sixense.com/
    (datum vydání ještě není oznámeno, ale na Steamu už se objevil ke stažení SDK)
    K podcastu č.5: Na začátku zmíněná hra s půlhodinovou nudnou prezentací - že by toto?: http://www.quelsolaar.com/love/index.html
  • sleepless
    Fight Club č.5 už je tam, kde měl být dnes dopoledne - online. Ještě jednou omluva za drobné zdržení a díky za trpělivost :)
  • to janchor

    Elder Scrolls pomenovany podla provincie - ja som si akurat nedavno uvedomil, ze Morrowind bol doteraz jediny pomenovany podla provincie :) Arena, Daggerfall (kralovstvo/mesto, provincie v hre boli dve, cast High Rocku a Hamerfellu), Morrowind, Oblivion a teraz az Skyrim. :)
  • sleepless
    Než se nám podaří odstranit technické potíže a vydat 5. díl našeho podcastu Fight Club klasickým způsobem, můžete si ho stáhnout v MP3 podobě z tohoto odkazu:

    http://www.osobnosti.cz/games/Games.cz_Fight_Club_5.mp3
    • oin.odin
      moja reakcia na mladých ludi a ich WTF .... " Some Things Are Much Older Than You Think http://gizmo.do/gXI4it "
    • Díky :)

      Děkujem :D
  • sleepless
    Zastihla nás menší technická potíž, kvůli které nemůžeme podcast vypustit do světa, přestože je nahrán, střižen a připraven. Řešíme to, aby mohl vyjít co nejdříve.
    • Drom
      tak to hodte na rapida :D
    • oin.odin
      ako za všetko zle na svete ... tak aj za to určite môže microsoft a ich win
      • nebo jim hapruje klávesnice od čikoteku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit