Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jozef123
    Rád by som si prečítal od vás recenziu na mafia 2 DLC (všetky)
  • sekl jem se o den *2*
  • cirkus dneska nebude?
    • Jozef123
      Fight Club (FC) sa nahráva v stredu a ofic. vychádza vo štvrtok...
    • DSemik
      Jestli cirkusem myslíš FC, tak ten tuším vychází ve čtvrtek. Pokud máš na mysli cokoli jiného, tak jsem vedle jak ta jedle a omlouvám se za bezcenný příspěvek.
      • Mozna si spletl web a ma na mysli Cirkus Eden ten maji zde www.slavia.cz
        *1*
        • http://www.youtube.com/watch?v=oMSzsRjFcRk *3*

          a dnes ten cirkus teda bude, jo? *1*
        • Mopped
          Jo je super, že se v tom cirkuse zajímají o těžce nemocné děti. Dík za odkaz.
  • Skyrim

    On se opravdu Skyrim vyslovujue "Skirim"?
    • janchor
      Zrovna jsem nad tím po tomhle podcastu dumal.. nejspíš ne.
      • Skajrym? (Skoro jak Skajnet. :-D)
        • claymen
          tady někdo neposlouchá podcasty a minusuje dobrý koment :D
          • DSemik
            Jaká je souvislost s předchozím příspěvkem? =)
            • 13_11
              claymen@tiscali.cz -> Některé internetové uživatele bych fakt nepřeceňoval.
            • claymen
              o skajnetu se mluvilo v prvním podcastu, tak jsem jenom chtěl říct, že mu rozumím, a že si to mínus nezaslouží
  • janchor

    UPDATE - SOUTĚŽ FC 5

    Na vědomost se dává, že konkrétní nápověda k soutěžní otázce padla omylem za oběť nůžkám střihače. Sorrrrry!

    Tudíž sem přihazuju jednu pomocnou indicii: zbraň, o které je řeč, byste spíš než ve fantasy našli ve hrách z Dálného východu.
    • Jozef123
      To bude tlačítkomet od čikoteku *1*
    • to bude nějakej kvér od čikoteku *1*
      • Drom
        světelná pistole od čikoteku *1*
        • Epic Owl Staff crafted by Chicotech *1*
    • Obávám se, že to stále může být prakticky cokoliv. Od mrtvé sovy na klacku po opakovací kuši. *1*
      • JA si naopak myslím že to je vcelku jasné *1*
        • claymen
          jo, jasná sova na klacku :D
          • V skutočnosti je správna odpoveď sovo-klackomet ale pšššššt... *3*
  • risa2000

    obecně k podcastu

    Tak jsem si teď pustil asi 3 a půl podcastu naráz, které se mi v mezičase nahromadili v iPodu a celkem jsem se pobavil. Ve srovnání s videi v Levelu pár let zpět to považuji za krok dopředu.

    Jediná věc, která mě trochu vadí je kvalita zvuku, která i s kvalitními sluchátky není nic moc. Možná by to chtělo trochu odhlučnit tu místnost, nějaké tlusté koberce, gobelíny na zeď, a tak...

    A pak bych se ještě zeptal, jak se stavíte ke spisovné češtině. Mám zato, že v písemných recenzích se to obecně očekává, ale v podcastu nevím jestli to je schválně nespisovně. Vulgarismy jsou v pohodě, pokud jsou použity vtipně, ale kdyby třeba šéfredaktor nebo moderátor mluvili spisovně, snad by jim to nikdo nevyčítal ;).
    • DSemik
      Napadá mne moderování Pavla Dobrovského - používá (pokud se nezměnil) tvary, o kterých jsem dříve ani neslyšel, nebo "mychom" Petra Poláčka.
      • A nezapomeňme na "chujmi" - Lukáši chujmi se mikrofonu ... *1* taky to tam kdysi někde padlo.
      • Mychom je úplne legendárne a istého času som ho hojne používal v bežnej konverzácii *1*
    • janchor
      Je to potlach, tudíž účastníci mluví, jak jim zobák narost..
  • Soutěžní otázka Fight Clubu 5

    Pochopil jsem správně, když jsem soutěžní otázku pochopil tak, že typ zbraně, která irituje Dana Vávru souvisí s RPG žánrem obecně a nejde o zbraň jako nějakou konkrétní věc (palici, kuš apod.)?

    Děkuji za odpověď.
  • EDIT: Aha, tak překlep: nějaké 3 tituly - snad jsem tím nevyvolal 3. světovou válku, oh my God.
  • VGA 2010

    Petře, nemáš pravdu. VGA 2010 bylo v 20:00 USA času, tudíž žádné odpoledne.

    A nemysleli jste náhodou otázku, co si myslí Dan o středověku a jeho znázornění v USA? A ne o té zbrani?
    • Nekdo se na to v USA dival odpoledne a nekdo vecer.
      viz. moje cast moji odpovedi minule.
      "7pm EST / 4pm PST"
      Takze mel i nemel pravdu :)
  • multiplayerové degeneraci podléhají i někteří recenzenti, viz

    "Celé promrzlé dobrodružství vám nezabere více než dva-tři večery, znovuhratelnost je prakticky nulová a multiplayer úplně absentuje"
    http://games.tiscali.cz/recenze/cryostasis-49593
    • A co je na tom špatně? o_O Teda na tom článku?
      • není to střílečka a ani mapy tomu neodpovídají, čili ta zmínka je úplně mimo, zvlášť pokud to musí být konstatováno na začátku málem jako nejdůležitější informace
        • Cryostatis není střílečka? Spíš to není střílečka typu Modern Warfare 2, jsi chtěl říci,ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit