Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak dlouho trvá schválení čtenářské recenze ? Kamarád přidával recenzi na Zaklínače 2 ještě před vydáním oficiální recenze, ale pořád se tam neobjevila.
  • tak hraju Fable 3 na pc a hodnoceni 5z10 jak tady nekdo psal je uplna hovadina je to pecka jako prase.
    • hodnocení je subjektivní, bez ohledu na to, zda autor pracuje v redakci nebo na plovárně.
  • Drom
    nejde udelat nejaky filt na nicky? je to tam samy k*kot, p*coslav a c*rak *7*
    • bizi
      moje chyba. nenapadlo me hlidat sprosta slova i v prezdivkach. za chvili bude v provozu
  • Som váš dlhoročný čitateľ a mám vašu stránku veľmi rád, preto by som vám chcel dať námet na recenziu hry, ktorej článok som tu nenašiel. Jedná sa o League of Legends LoL, známa multyplayerova free hra, ktorá i keď nechcem uraziť Dotu ju o dosť prevyšuje čo sa týka hrateľnosti, vyváženosti hrdinov a rôznorodosti itemov. Táto hra nieje ešte moc stará avšak už teraz má tisíce hráčov a dokonca mnoho streamov. Veľmi by ma potešilo ak by ste na tejto stránke prezenovali túto hru, ktorá ma dokonca odtrhla od World of Warcraftu.
    • Máš 2 volby, napsat sám čtenářkou recenzi http://games.tiscali.cz/ctenarske-recenze/
      nebo poslat email redakci, samozřejmě zde si to taky přečtou, ale od podobných dotazů mají emailovou schránku ;)
      • Nikdy som tu zatial nepísal tak netuším aký majú mail, ale sám by som rád napísal recenziu, lebo budem mať dosť voľného času. Napíš mi prosím ťa ich mail...
        • Stačí trochu hledat http://games.tiscali.cz/redakce
          • Dik, ja mam totiz teraz velmi pomaly o2 net takze mi vsetko natahuje 3 hodiny...
  • Chtěl bych se zeptat, používám program na čtení RSS na svém androidovi, ale nějak tam nemůžu dostat podcasty, všechny odkazy na RSS na těchto stránkách jsou pouze na bleskovky. Poraďte někdo. Díky
  • Cosi
    Jsem jediný komu se místo videí zobrazí bílý obdélník? V pondělí to šlo ještě v poho.
    • jsme minimálně dva. asi někdo něco opravoval, až to spravil ke spokojenosti všech *1*
  • Chválím funkci "Kam jsem naposledy psal" ,které jsem si právě nově všiml. *4*

    Určitě je to velký krok kupředu a vidím ve vašem rychle se rozvíjejícím týmu několik perspektivních jedinců, kteří by vás mohl vyzvednout do nečekaně prestižního postavení, jen tak dál.

    *Jsem si nemohl odpustit přidat trošku nic neříkajících PR keců *1*
  • ...což je sice pravda, ale jako komentář k původnímu příspěvku to nedává smysl. Autor žádal o předělání systému videí na HTML5 (tzn. přehrávač, ne formát videa).

    Zároveň bych chtěl podpořit tuto žádost, moc by se mi hodila možnost sledovat videa na iPadu a je jasné, že dnešní trendy směřují k HTML5 videím.
    • Fail, špatně jsem ocitoval původní příspěvek, takže se tu objevil jako nový. Měla to být reakce na 30.04.2011 04:22 Urug@tiscali.cz
    • Já radši flash. Už jen z důvodu, že Adobe štve Microsoft i Apple.
  • Drom
    nejaka ta moderace by asi neuskodila, to co se odehrava v diskuzi pod 12. replayem je docela sila
    • zdeeneek
      souhlas, bohuzel demence nekterych ctenaru, kteri na diskuze chodi je temer neuveritelna.
  • RakeW
    Když kliknu na "líbí/nelíbí", tak se mi znovu načte celá stránka a já musím zase ručně nascrollovat svojí předchozí pozici. Tak to má být (což je na pytel), nebo je chyba u mě (Chrome)?
    • by mě zajímalo, za co jsi dostal mínusko. Mi přijde že někdo to tady střílí už jak na Divokým západě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit