Přejít na výpis diskuzí

Clique Girlz

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG

    Předtím se mi líbili ale teď ty woe ta destiny má ale páčo vypadá jak nějakej ratlík *9* *9* *9* *9* *9* mno prostě pipiny *5* *5*
    • Re: OMG

      muzu s tebou souhlasit me se predtim taky libili vic.vic mi tam proste sedlaariel meli svuj styl a image ale ted je to moc komercni ale snad budou v poho aspon songy *4*
  • Official site!

    ViDěLi sTe uŽ Ty jEjIcH OfIcIaLnÍ StRáNkY?To jE NěCo hRoZnÝhO Ta čErNoVlAsÁ HoLkA A JaK TeĎ Má kAžDá jInÝ VlAsY PřEdTiM To bYlO AsPoŇ StYlOvÝ Ty bLoNd vLaSy u vŠeCh
  • OmG!!!

    To je strašný od Clique Girlz odešla Ariel!!!!a Místo ní je tam teĎ náká Sarah!!!Omg to neee *16* Ariel se narodila ve stejnym datum jako ja a měla sem jí z nich neradši a ona odejde to neee
  • Ste sráči

    TY VAŠE HEMZI NIKOHO NEZAJÍMAJ KDYŽ JE TAK NENÁVIDÍTE TAK SEM KURVA NELEZTE VY UBOŽÁCI ZKURVENÝ *10* *10* *10* *10* *8* *8* *16* *16* *16*
    • Re: Ste sráči

      treba zajimajou tak nedrskuj!!! *13*
  • .....

    zpivaji fakt super maj uzasnej hlas vsechny tri.fakt obdivuju kdyz nekdo v takovym veku spiva jako by mu bylo pres dvacet.ale bohuzel jsem si precetla na internetu ze od nich Ariel odchazi tak doufam ze to neni pravda protoze by to byla fakt velka skoda *9*
  • skvely

    sou dobry ale nechapu jakto ze je muze nekdo komentovat *13* *13* *13* a nadavat jim vzdit sou dobry *14* *14* *14*
  • CG

    Tak podivejte se. Mozna ze je nekdo nesnasi proto, ze jim zavidi, mozna pro to, ze se mu opravdu nelibi nebo jen jednoduse nesnasi vsechno. Pravdou ale je, ze jsou dobry, zpivat umej a na rozdil od nekterych dospelych zpevaku zpivaji ciste i live. Proto vam chci rict, ze kazdy mame nejaky vkus, ale to neznamena, ze musime pospinit ostatni...

    Tak trochu slusnosti. Diky
  • superr

    SQvělííííí hokkkyyy *14* *5*
  • clique girlz

    je to super holky jsou super
    miluju cliqu girlz jsou super
    *14* *5* *4* *1* *1* *3* *14*
    • Re: clique girlz

      sou fakt dobre libi se mi jejich pisnicky a vy kteri je nemaj radi tak at sem vubec nepisou *8* *8* *13* *13* *13* *13* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • :-/ :-!

    krááááááááááávy posraný!!!!!!!!!!nafintěný děvky to sou!!!!!!!!!!ta paris to je pouze krááááááááva ale ta ariel a ta destine to sou pííííííííííííííííí ííííííííííííííííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit