Přejít na výpis diskuzí

Clique Girlz

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej

    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPLNĚ NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJ MILUJU JE SOU NEJLEPČÍÍÍÍÍ *14*
  • ahoj

    ahoj clique Gielz je upa nej skupina rada bych se snema setkala ploste mv *14* *14* *14* *14*
  • du bllejt!!

    fůůůůůůůůůůůůůůůůj sou to nafintěný krávy!!!!!!!!!vždyt sou to děti a myslí si vo sobě že sou náký velký star když naspívali pár písniček no a co má bejt?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? ????????????!!!!!!!!!sou prostě totálně trapný!!!!!!!!!!a at jim to klidně někdo přeloží co tady vo nich píšu aspon budou vědět jak je nesnášim!!!!!!!!A nebudou ze sebe dělat takový star!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!JO A VY KDO JE STEJNĚ JAKO JAKO JÁ NEMŮŽETE VYSTÁT NAPIŠTE SEM PROSIM PODOBNEJ KOMENTÁŘ JAKO SEM PÍŠU JÁ A MŮŽEM SE TŘEBA SKAMARÁDIT!!!!!DÍK Ashleynka.tak pls pište neznám nikoho kdo je nesnáší tolik jako já!!!!!!!
    • Re: du bllejt!!

      ja je taky nesnasim si myslijou ze jsou buhvi co a pritom jsou to akorat ubozacky,ktery se snazijou byt nekdo sou to fakt nehorazny piiiiice!!!!blondyny blby! *16*
  • superr

    SQvělííííí hokkkyyy *14* *5*
  • :-/ :-!

    krááááááááááávy posraný!!!!!!!!!!nafintěný děvky to sou!!!!!!!!!!ta paris to je pouze krááááááááva ale ta ariel a ta destine to sou pííííííííííííííííí ííííííííííííííííí
  • ..

    JEŽIŠI SKONČILA ASI ARIEL NE?TO E LOGICKÝ VŽDYT ONA SNIMA BYLA OD ZAČÁTKU TAK JAK MOHLA SKONČIT SÁRA ,KDYŽ TEPRV NASTOUPILA!
    • Re: ..

      Jak? jednoduše! Ariel odešla apk nastoupila Sarah a Sarah odešla no
  • ???

    Všude píšou že skončila sarah někde že ariel tag kdo a kdo ji zastoipil?! *9*
    • Re: ???

      ariel dela solo projekt a proto skoncila u clique girlz.tam ji zastoupila sarah diamond.se kterou se uz clique girlz snazi nahravat novy pisnicky *3*
  • sara

    tak jako skoncila Srah a ted co?? *8* co bude jes stima segrama??:-? *7* *7* *7* *7* *7*
  • arielina

    ariel je hrozná že odešla aby zpívala*10* sama je faktish blbka všchno pokazila*13* a destiny s paris sou samy *9*
    • Re: arielina

      Ona je ael neopustila jenom tak wíš..měla ktomu svoje důvody..skoro v každé písničce nebyla vůbec slyšet a vůbec nezpívala sama...Jo a navícmá teď Ariel skupinu NMD (No moore drama).jestli se chce někdo podívat http://nmdofficialsite.com nebo http://myspace.com/nmdofficialsite *4*
  • ...hmm...

    nic proti nim nemám ale připadá mi trapný z nich dělat nějaké velké STAR,kydž jsou to ještě malé děcka *9* *1*
    • Re: ...hmm...

      hele prosim tě kolik ti je ?? to jako chceš říct že když je někomu 14-15 let tak je molej harant jooooooo???? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit