Přejít na výpis diskuzí

Clique Girlz

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    ....Právě že jim je tak málo, mají všechny tři pěkný barvy hlasu, ale jinak z nich dělají něco "umělýho" a to chování...no coment, to je holt ten americkej styl, i na živejch záznamech nezní špatně, toť vše *7*
  • clique girlz

    je to super holky jsou super
    miluju cliqu girlz jsou super
    *14* *5* *4* *1* *1* *3* *14*
    • Re: clique girlz

      sou fakt dobre libi se mi jejich pisnicky a vy kteri je nemaj radi tak at sem vubec nepisou *8* *8* *13* *13* *13* *13* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Sara odešla

    Sara odešla od clique girlz..Teď už bude jen Destinee a Paris *4*
  • Drsný...

    Lehce nechápu :D ne,že bych proti nim něco měla,mají celkem fajn písničky,ale je jim tak strašně málo.... vůbec nechápu.... *1*
  • jirka

    mám vaá fakt rád protože se mi líbíte všichni tři nazdar holky
  • hmhm

    Jejich hudba je naprosto nezajímavá a nudná.nechápu,co se vám na nich líbí... *9*
  • CG

    Tak podivejte se. Mozna ze je nekdo nesnasi proto, ze jim zavidi, mozna pro to, ze se mu opravdu nelibi nebo jen jednoduse nesnasi vsechno. Pravdou ale je, ze jsou dobry, zpivat umej a na rozdil od nekterych dospelych zpevaku zpivaji ciste i live. Proto vam chci rict, ze kazdy mame nejaky vkus, ale to neznamena, ze musime pospinit ostatni...

    Tak trochu slusnosti. Diky
  • OmG!!!

    To je strašný od Clique Girlz odešla Ariel!!!!a Místo ní je tam teĎ náká Sarah!!!Omg to neee *16* Ariel se narodila ve stejnym datum jako ja a měla sem jí z nich neradši a ona odejde to neee
  • Official site!

    ViDěLi sTe uŽ Ty jEjIcH OfIcIaLnÍ StRáNkY?To jE NěCo hRoZnÝhO Ta čErNoVlAsÁ HoLkA A JaK TeĎ Má kAžDá jInÝ VlAsY PřEdTiM To bYlO AsPoŇ StYlOvÝ Ty bLoNd vLaSy u vŠeCh
  • 1.10 2009

    Proč odešla Ariel?Vždyť to jsou sestry a ona jeopustila to jsem nevěděla...takový novinky nečekaný!! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit