Přejít na výpis diskuzí

Clique Girlz

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skupina

    Mam tuhle skupinu moc rad hlavně ariel jak zpíva ale mohli by mít víc písniček
  • sou good

    nedávno sem přišla na dívčí skupinu cliqu girlz a myslim ze na to jak sou mlady spíjak dobre......nejlepsi je pisnicka incredible.....tu upne moc zeru
  • .....

    zpivaji fakt super maj uzasnej hlas vsechny tri.fakt obdivuju kdyz nekdo v takovym veku spiva jako by mu bylo pres dvacet.ale bohuzel jsem si precetla na internetu ze od nich Ariel odchazi tak doufam ze to neni pravda protoze by to byla fakt velka skoda *9*
  • Destinee & Paris

    Segry Destinee a Paris pokračujou sami dál *4*
    • Re: Destinee & Paris

      podle me je dobre jestli pokracujou samy dal *1* ony dve maj totiz nej hlas a doufam ze jim to vydrzi a trapni sou jen ti co si mysli ze neumi zpivat bo maji upe super hlas *3* *4*
    • Re: Destinee & Paris

      to je pravda já jsem velký fanoušek Destinee and Paris
    • Re: Destinee & Paris

      od ty doby co odesla ariel uz to neni ono.
  • Čau

    Zdar sem 1 člen tak mě můžete požadovat za mini vedoucího fanklubu ! *1*
    • Re: Čau

      Ty si curamedan!!!! moje slecny to jsou.... mrdam je denne,tk mi vyliz ritku hovadko ulizany vyjebany zmrde:D
    • Re: Čau

      Ty si pako!
  • trýžrt

    ahoj *1* *1*
  • nic

    to nezpivaj ony to je playback je jim nanejvejs 14let a jeste nemajtak vyspely hlasivky to ty museli mit neco jako miley cyrus a ta ma jetse taky nevyspelej hlas takze to nespivaj ony *1* *1* *1*
    • Re: nic

      a ty seš jako gdo abys to tu určoval ?? videls negdy Biancu Ryan nebo aspon slysel o Christine Aguileře ?! ty spívali ve třech letech líp naž Madonna - a to tý si slyšel ?! NESLYŠELS O NIČEMS PROTOŽE SI HLUCHEJ JESLI NESLYŠÍŠ JAKEJ MAJ TYHLE HOLKY TALENT ! *1* *1* *1* *1*
  • arogantni prase

    Homomedan ty jsi arogantni prase !!!! ubozaku je mi te lito *16*
  • krááávy!!

    sou to největší krávy na světě!!v životě nepochopim jak se můžou někomu líbit!!sou úplně trapný nejrači bych je zabia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    • Re: krááávy!!

      aby nekdo nezabil tebe za ty tvoje keci.nevim proc teda chodis porad na jejich stranku kdyz je tak nesnasis *16* *16* *16* *8* *10*
      • Re: Re: krááávy!!

        JEŽIŠ TAK JE NESNÁŠIM TY PÍÍÍČO JEDNA A CO MÁ BEJT?!?!?!?!ABYCH ZA CHVÍLI NEZABILA TEBE!!!!TAK SI MOC NEVYSKAKUJ!!!
      • Re: Re: krááávy!!

        přesně tak *4*
  • Fůjjj

    Nány vypatlný *13*
    • Re: Fůjjj

      přessně tak!!máš úplnou pravdu!!!sou to krávy!!už sem to sem jednou psala ale stejně to píšu znova:NENÁVIDIM JE!!!!!!!!!!!!!FŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit