Přejít na výpis diskuzí

Clique Girlz

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TRAPNEEEE

    no akoze podla mna su dost trapne :D:D..........tota Destiny riadne namyslena Paris vy zera jak stetka jedine tota Ariel je v pohode aaaaa skoro vobec tam nepsieva aa mylsim si ze z nich troch vie najlepsie spievat....tak nechapem preco v pesnickach tiez nema svoje SOLA..ale furt spivejau tote dve aa ona iba refreny.................su TRAPNE
  • fuuuuj bůůůůůů!!!!

    fůůůůůůůůůůůůj krávy!!!!!!je to nejtrapnější skupina na celym světě!!!!!já kdybych je potkala tak všechny by dostaly bombu že by vodletěly na měsíc!!!!!HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHA *8* *8*
    • Re: fuuuuj bůůůůůů!!!!

      nechapu proc sem lezes kdyz je nesnasis *10* nekomu jinymu se nemusi libit to co poslouchas ty *13*
    • Re: fuuuuj bůůůůůů!!!!

      No co si ty myslis tady nikoho nezajima, zarucene hopka co??? Taky by ti mel nekdo nakopat PRDEL!!! *13*
      • Re: Re: fuuuuj bůůůůůů!!!!

        di do hajzlu kráááááááááááááááá
        • Re: Re: Re: fuuuuj bůůůůůů!!!!

          sou to trapky fakt hnus!
  • skvely

    sou dobry ale nechapu jakto ze je muze nekdo komentovat *13* *13* *13* a nadavat jim vzdit sou dobry *14* *14* *14*
  • Ste sráči

    TY VAŠE HEMZI NIKOHO NEZAJÍMAJ KDYŽ JE TAK NENÁVIDÍTE TAK SEM KURVA NELEZTE VY UBOŽÁCI ZKURVENÝ *10* *10* *10* *10* *8* *8* *16* *16* *16*
    • Re: Ste sráči

      treba zajimajou tak nedrskuj!!! *13*
  • OMG

    Předtím se mi líbili ale teď ty woe ta destiny má ale páčo vypadá jak nějakej ratlík *9* *9* *9* *9* *9* mno prostě pipiny *5* *5*
    • Re: OMG

      muzu s tebou souhlasit me se predtim taky libili vic.vic mi tam proste sedlaariel meli svuj styl a image ale ted je to moc komercni ale snad budou v poho aspon songy *4*
  • sara konci

    tak prej u nich konci sara.ted je u nich nejaka Keana to sem zvedava jak dlouho jim to spolu vydrzi *9*
  • Ariel

    od tý doby co odešla Ariel to není ono mám je ráda ale s Ariel to bylo lepší! Měla dobrej hlas ale Deestiny a Paris je maj takový barevný!
  • ...

    Ariel mi tam byla nejsympatičtější a to že si založila skupinu NO MORE DRAMO byl fakt dobrej nápad...hlas má neuvěřitelnej a teď jí aspon nebudou Destine a Paris překážet...kdyžtak na youtube zadejde : New! N.M.D. "No More Drama" Performs "Stand Up For Love" at The Dream Center Los Angeles ....fakt bomba :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit