Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan!k

    Sou to pstě moe zlatíčka...Celej svůj život zasvěcuju jenom týhle kapele...sou pstě nejlepší bezvadný bezchybný...kdyby měl něgdo zájem vyměnit pár řádků o týhle best band tak ať mi dyštak napíše na mail bo na moe icq 428 210 499....Danke viel...PANIK 4EVER!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: pan!k

      ty si múj človíček taky je upa hafo miluju sou nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jo to jsu ja na tom icq dystak 374938631 to su ja tak pisnem ju *14* *14* *14* *14* miluju váááás PANIK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nevada tan

    jo můj e:mail je Martula52@seznam.cz jooo diikkkyyy
  • nevada tan

    prosim kdo jste byli uz ne jejich koncerte nemohly bystemi pls poslat nejake videa diky moc
  • yesss

    Upa nejlepčejšíí skupinaa *14* *14* *3* těším se až budou míít koncert *4* *4*
  • Miluju je!!!

    Miluju je *14* *14* a mocinky se těším až zas přijedou!!!!! *14*
    • Re: Miluju je!!!

      kecáš onni teď někdy přijedou jestli jo tak mi dej prosím vědět moje icko tu sice uz je ale ja ti ho napíšu ještě jednou jo 374 938 631 jo a to icko je jen proo TEBE jen pro TEBE slyšíte všichni ! ! ! ! *10* *10* *10* *10*
  • Nevada tan jsou mí!!!

    Kdo miluje Nevada tan ??? No přece JÁ !!! *14* *14* *14*
  • Jan Werner

    Jan Werner má tg sladký usměv,vlasy,oči.......mno upa ho miluju *14* *14*
  • jhjkhjk

    No to jo to si mysli hodne lidi ale jedna holka je Billem uplne posedla :-D Coz nechapu:-)Prej ze jeden chlap s nema delal interviju a Tom neumel jako jedinej ani 5 slov Cesky :-)
    • Re: jhjkhjk

      no tak to taky nechapu...jedna krava vod nas ze tridy je posedla Tomem *13* *13* nechapu to...hele kamoska rikala ze cetla ze NT meli bouracku...kdyz jeli na koncert...ja myslela ze se zblaznim...hned sem se ptala jestli se nikomu nic nestalo-hlavne T:mo aby byl v pohode a taky Linke...chudackove maly a krasny...
      *9* *9* *14* *14*
      • Re: Re: jhjkhjk

        "jedna krava vod nas ze tridy je posedla Tomem" - ale ty NT vůbec nejseš posedlá, co? Prosim tě, chtělo by si po sobě aspoň přečíst, co píšeš... Totálně si totiž protiřečíš *1* Šmarjá O_o *9* Proti NT celkem nic nemám, nemaj špatnou hudbu, ale živě teda zrovna fantastičtí nejsou... U mě jsou stále hluboko pod TH a LP... *1*
        • Re: Re: Re: jhjkhjk

          TH....Ses zbláznila ne???!!!Kdo to kdy viděl vždit to jsou buzny už od pohledu a to že Panik(NT)zrovna nemusíš tak to je mě uplně jedno a jestli ti tví TH tak zajmaj tak si to jdi psát tam jak je zbožnuješ a sem to neplet ono kdyby sis to přečetla tak tohle je fanklub Panik(NT)tak jdi laskavě vopruzovat jinam!!!!!!!Jo a ještě jsem zapoměla.....mno řadši nic nechcou se mi psát slova na tak ubohou pičovinu a zabívat se TH
          • Re: Re: Re: Re: jhjkhjk

            Já jsem někdy řekla, že Panik namám ráda? Že to nikde nemůžu najít Oo... A píšu sem snad, že "zbožňuju" TH? Ne, takže bych ti ráda doporučila, ať seš v klídku. A zabÝvat je tvrdý y *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jhjkhjk

              Radši zajdi k psychyatriovi a mě je úplně tady jedno kde se co píše neo tady snad píšu diktát jetli jo tak o tom nevím..........
      • Re: Re: jhjkhjk

        počkat a ono se jim tda fakt něco stalo???
  • NT

    Petanková:Jo asik lip bych to nnapsala fakt jsou nej a TH at se dou vycpat :-) *1*
    • nevada tan

      jj a ty TH sou fakt uz trapny a hlavne Bill s tim svym ucesem vypada jak hnusna holka...a NEVADA TAN jsou NEEEEEEEEEEJJ...tak si v tom rozumime...to je good...ahoj zase nekdy u kritiky TH... *3* *3* *3*
      • Re: nevada tan

        Hej ty mi asi mluvis z duso no jo uz to tak bude protoze stejnej nazor mam ja No a taky muj metalovej stryc ten taky rika co to je za holku a ja ze to je kluk kterej se snazi bejt necim zajmavej a jeho bracha to sami sice to uz de trochu poznat ze je to kluk ale pitomej *1*
        • Re: Re: nevada tan

          no tak to ma tvuj stryc pravdu mno ale ten tom aspon trochu vypada jak kluk...ale je videt ze to sou dvojcata... *1* *1* napis zadrbem...
  • krasavci:))

    ahooooj všichni nebo spíš všechny fanynky NEVADA TAN...ja je úpa zbožnuju...hlavně T:mo je úpa k sežrání...mno ja je prostě žeru...chápu ze nekomu muzou prit strasny ale ja je lovuju...a tokio hotel jim nesahaj ani po kotniky... *14* *14* *14* *14* jsou proste neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit