Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr

    je to fakt dobra skupina ..hrajou dobry pisnicky *14* a nejhezci se mi zda david *14* *14* *14* jan taky neni k zahozeni *1*
  • ciao

    ciao lidi, fakt hustá hudba, eště tak mít jednoho z nich doma, ať mi hraje vod rána do noci a budu spokojenej... kolik by to tak asi stálo??? *5* *14* *1*
  • Nevada Tan

    Tuhle skupinu MILUJU!!!!! *14* *14* *3*
  • super kapela

    mne to nedá.. keď tak čítam tie vaše príspevky musím aj ja *1* nevada tan sú super skupina, pesničky majú uplne božské a newiem ako ich niekto može porovnat s TH .. napr. ja TH neznášam... ľudia naozaj to nemá zmysel hádať sa kvôli tomu ... *5* *7*
  • Miláááčci!!!

    Miwuju je!!!!!moooocinky moooc...hlavně Chrise..ale všici su užasný...když se poprvý objevily v Bravu tak sem úpa je zbystřila a začala se o ně zajíímat až to přešlo k veliké lásce k chrisovi.....a celé skupině... *14*
  • NT

    Ich liebe Nevada Tan sie sind Die beste Grupe ich liebe sie viele muck.... *14* *14*
  • NT

    Nevada Tan jsou zatim hodně našlapaní a songy jim teď hdoně jdou!Určo vydrží nějakejch těch osm let jako linkini! *14* Je mi hrozně líto,že kluci nezůstali pod stylem manga,rptože teď si všímaj jen jejich stylu,jak vypadaj...Já nemůžu posoudit,kdo z NT je nejlepší,protože pak je to vůči ostatním nespravedlivé...celá kapela je rpostě podle mně best a kdyby aspoň jeden chyběl,tak to by byla pohroma,protže každej je vlastně součástí...ok,líbí se vám konkrétní člověk a to je ve vašich 11-15 normální..též,jako se mi hrozně líbí jedna fotka Linke *14* a taky hlas Frankyho...a ten Deejay je prostě super! *14* *14* *14* *14* *14*
  • NT vs. TH

    hele roxy cením si tvého názoru,ale nevada tan bude na tom možná líp než ty vaše přiteplí tokio hotel.Tokio hotel jsou už svejma songama trapní a když mi bylo devět,tak jsem byla do nich blázen.To samí si mysleli někteří když TH začínali a už ta kapela vydržela..ach bože...už asi čtyři roky...O tokio hotel se taky v jejich třinácti vůbec nevědělo a všichni se o nich dozvěděli taky v Bravu a Vivě.Kluci se nehádaj(NT)a teď jim to docela hodně rychle šlape a myslim,že všecky fanynky tokio hotel se přesunou pak na NT postupně.Takže asi těžko po nich za dva roky neštěkne ani pes... *9*
    • Re: NT vs. TH

      scela souhlasim ma naprostou pravdu
      *15* *1*
  • NT

    NT jsou nejlepší..nej je t:mo,franky LINKE,DJ Jan a pak všichni ostatní sou božsky..akle dost ted vypadám jak ta bláznivá pipka prostě zůstat nohama nazemi:-* *14*
  • koncert

    byly ste na koncertě v práglu?
    to byla bomba *5*
    • Re: koncert

      ja tam bouzel nebyla a hrozne me to mrzi.nemohla bys mi poslat nejake fotky z toho koncertu?diky moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit