Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ICH LIEBE DICH DAVID BONK

    ICH LIEBE DAVID BONK ON JE NAJJJJJJJJ *14* *3* *14*
    • Re: ICH LIEBE DICH DAVID BONK

      Ahoj Nevada tan jsou super nejlepší kapela na světě já mám ráda tima a frankyho jsou nejlepší *14* *14* a jejich písničky hlavně neustart napište všichni kdo je máte rádi
  • .....

    heleeee nechci twrdit že jsou NT nejlepší bo to ani neposlouchám ale jak tady čtu ty názory na tokio hotel tak jsou rozhodně lepší NT!!!Mno ale lepší než TH je asi všechno tagže i např. Ewa a Wašek jak poslouchá moje babka *1* *1* *1* mno j ale je to wáš názor nějaká banda přiteplenejch klukůůů.... *15*
    • Re: .....

      A to je opravdu tvůj názor nebo jsi to někde slyšela? Používej vlastní hlavu.
  • Fůůůůůůůůůj NT

    Ty woe, jak se vám můžou líbit taký teploušiii?? trapáci, se akorát opičej po Tokio Hotel!! Nikdy nebudou lepšíí! Až budou mít na koncertě 500 000 fanoušku, tam mi dejte vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
    • Re: Fůůůůůůůůůj NT

      no jo ty s tima svejma th sou nechutny dyt vipada bill jak holoka se mi z nej chche lejt...NT sou nej jo a kdyz toki hotel prijeli k nam poprvi do futurumu se nenarvalo ani 250 lidi a na neveda tan tam prislo prez 350....tak apson pomlc tady vidis ze NT soui jasne lepsi pac th hrajou o velkym hovne:-p *5* *16* *13*
    • Re: Fůůůůůůůůůj NT

      500 000 fanoušků na jednom koncertě? Na koncertě TH? A kam se jako naskládal takovej počet lidí? To by mě fakt zajímalo..
    • Re: Fůůůůůůůůůj NT

      Že se po nich opičí je naprostá pravda. Přebírají jim i melodie z písniček.
      • Re: Re: Fůůůůůůůůůj NT

        a to mas zase odkud?? ze by z Materidousky??? *15* *3* *15* teda jestli to neni mimo tvoje chapani *15*
  • Nevadáci

    I'm crazy lover Nevada Tan and LaFee. *14* *14* *14* *14*
  • Ich liebe Nevada Tan

    Nevada Tan *14* je Nejlepší skupina pod slunce jejich hudba je krásná *1* !!!! Jsou milionkrát lepší než TH!!!! *3*
    • Re: Ich liebe Nevada Tan

      Jestli toto budeš říkat i za dva roky, uvidíme.
  • ..

    no podle mě je NT nejlepší skupina a TH nesnášim takže nebudu posuzovat kdo je lepší NT jsou prostě suproví a mam je mocinky ráda *14*
  • Nevada Tan

    Jsou fakt skvělý.
    *3*
  • nevada tan

    cawte vsetci nevada tan je uplne super sa mi pacia timo a frank ale ten speak nie... xixi *14*
    • Re: nevada tan

      hrozne ich mam rada su jednickyy *3* *1*
  • supeeer

    miluju je upa nejvic jako LaFee ale NT vic! *14*
  • for T!ma und Jana

    Jane jsi The best samo T!mo ty taky :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit