Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nový fotky

    koukala sem že nejsou žádný fotky...tak sem jich tam asi 20 přidala *3*
  • hmm

    tak to teda newim co máte s furt s th nt je upa nejlepší a senzačních je všech 6 kluků tak newic co vám je furt *16*
    • Re: hmm

      jj máš pravdu *3*
      nevada tan sou nejjjjjj *5*
  • nevada...

    *15* cawky ... milujem tuto skupinu najme *14*davida*14* to je ten s dlhimi ciernimi vlasmi a hra na gitare no ties neni spatny ten s modrimi ocami na tej fotke wow dobre inac aj pesnicky najme ta neustart a vorbei... supr cmuk *14*
  • Nevada Tan je neeej

    Nevada Tan *14* jj všichni co řikají že jsou 10000000000x lepší než Tokio Hotel mají teda pravdu!!!!Nevada Tan je nejlepší skupina na světě....hlavně Frank *14* *14* *14* *14*
    • Re: Nevada Tan je neeej,ale fakt

      hej terko to seš ty:D já sem čumím a co nevidím:D *15*
    • Re: Nevada Tan je neeej

      hele lidi nehadej te se ale pro me je Nevada Tan Emo pop ale je to nnnneeeejjj lepsi skupina ale ja jsem punkers kamosem na to parime!!!!!!!!!!!!!
  • Nevadáááááá

    Nevada Tan jsou NEEEEEEEJ *1*
  • Koncert

    Jede někdo na konc do Prahy teďka co bude ?Já jo,už mámi lístek a nemůžu se dočkat .. jinak osobně polouchám NT i TH a rozhodně nepřestanu jednu skupinu poslouchat kvůli té druhé ... *13*
    • Re: Koncert

      Já jsem na tom podobně, s tímposloucháním, ale mocinky mooooooooc bych chtěla na konceeert *1*
  • nevada tan

    navada tan je super!nej je Franky a Jan
    • Re: nevada tan

      já je miluju vsechny.T:ma protze je sladkej krasneja jeho hudba neco znamena a taky zklada skro vsechny texty.
      Franyk tenhle kluk me pritahuje pohledem a ma uzasnej hlas
      DJ Jan:faj typon peknej a hůavne jedinej z nich se poradne soustredi na hudbu a dava do toho vsechno
      Linke:dalsi lsadousek ma svoje názory a pevne si stojio za svym
      David:takovej tajemnej o nem clovek nic poradne ani na pohled nezjisti
      Juri:tak o tomhle nema ani paru
      to jest muj nazor jinka nej je t:mo linke DJ Jan a franky *14* *14*
    • Re: nevada tan

      S Janem souhlasim jenom misto Frankyho bych dala Tima xD
      • Re: Re: nevada tan

        nn místo Jana bych dalal Linkeho
  • Nevada tan

    nevada tan je super a ti co poslouchate th tak vam preju aby ste z toho vyrostli *3*
  • ACHJO

    Vy jte na palici!!!Nepopírám že ta hudba není špatná(mě se teda líbí jen začátek reolution) ale ta němčina mi tam nejak nesedí.A hlavně ,tahle skupina není ničím výrazná, a známá je jen díky BRAVO GIRL a VIVĚ.Za dva roky po nich neštěkne ani pes *13* Takže vám dobře radím dejte se na SYSTEM OF A DOWN *16* *14*
  • TH vs.NT

    Hodně fanynek TH má rádo i NT, ale já k nim rozhodně nepatřím. Fanynky TH, které se teď přiklání spíš k NT jsou ty, které zamrzly na Tokio hotel, jak vypadali na začátku a nemohou se teď smířit se změnami přirozeného vývoje. Jenom naivně vzpomínají na začátky TH. Ale že kluci přišli o tyto fanynky je moc mrzet nemusí, jsou totiž značně nestálé a za chvíli se jim zase začne líbit někdo úplně jiný. Já osobně jsem na chuť NT absolutně nepřišla. V ně nevěřím. Ale klidně si je poslouchejte, já vám to neberu.
    • Re: TH vs.NT

      jj mas pravdu..ja bych tydle vterky nejradsi odkragů¨lovala.Ja jim verim maj kvalitni muziku a sou natolik stary ze i kdyby upadali dokazou se znova proslavit.Nevreim na TH kez by oni upadly do zapúomeniX-D *9* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit