Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joooo

    Už zejtraaa *14* *14* *1*
  • narozky :)

    Hezký 31. narozky Chucku a ať ti to bubnuje :) ♥
  • Kdo byl na koncertě...??

    Ahojjj!! Pls neni tu někdo kdo byl na koncertě a nemá nějaký fotky nebo videa? Já sem tam byla,ale měla sem jenom mobil, a na tom nebylo nic vidět... *9*
    Tak kdyžtak posílejte na mail,...Dííííky moc *14* *14* *14* *14*
    • Re: Kdo byl na koncertě...??

      Když zadáš na www.youtube.com
      Simple plan Prague Vyjedeti asi 300 videí ;)
  • Koncert

    2. září je koncert jdete někdo?
    • Re: Koncert

      Jasně že jedém:)
    • Re: Koncert

      Ted jsem se to dozvěděla, nevíš kolik je ještě volných míst?
      • Re: Re: Koncert

        Nevím kolik je volných, ale celkem bylo přes 4 000 lístků k prodeji.
  • Simplíci jsou nej.

    Já vídám kluka,který se Dájovi podobá.David je tak sladkej..............!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • NejVííC skUpIna

    AhojiiK Lidičky..Simple Plan maj ty nejhezčí píísničky na světě..že ju ??*15*to si mylsim že se schodneme věčina...jenom blbci by sem lezli dkyž je nemaj rádi..*15*POtřebovala bych vědět dky bude další koncert..čtu atdy že byl v dubnu..*9* Chci na ten co bude tedko..doufám že bude brzo musim tam jet...plssssssssssssss ozvědět ěse někdoo*3*
  • miluju simple plan!!!!

    miluju simpliky *14*
    • Re: miluju simple plan!!!!

      To,já taky jsou upe boží,hlavně David *15* !Je nejkrásnější kluk *14* Miluju Vás kluci....4ever *14*
  • simple plan

    jejdá já em byla taky na koncíku bylo to upa nej nej nej na světě upa je miluju byli šici moc krásná hned bych jela znovu doufám že brzo přijedou sou nejlepší boží to nejde ani vyslovit
  • Emaři zasrani

    Jsou to emaři zajebani to fakt mužou poslouchat 16 lete holky co maji jebaky na vlasech *16*
    • Re: Emaři zasrani

      Hele kreténe nic proti tobě nemam já jenom ,že jestli si někdy v životě viděl EMO tak by mě zajímalo jak si to moh napsat o simple plan ! to fakt nepochopim . kouki se na fotky ty telátko ! předem ti děkuju , že se koukneš a ustálíš si názor i když otom silně pochybuju! jo a ještě mě nasralo to ,že si urazil a EMO tim i mě , protože já tenhle úžasnej a božskej životní styl vážně miluju! takže si vážně prosimtě nejdřív zjisti informace o tom na co píšeš názor , protože nevědět co pomlouváš je podle mě vážně trapný!!!!§
    • Re: Emaři zasrani

      ty jeden debile co si o sobe vubec myslis? SP sou super a nejlepšííí a ty si asi fakt velkej debil dyt vubec ani nvíš coe to emo....toe upe neco inyho ja si myslim že hraji punk-rock... a tak sem nelez tohle je hlavne pro fanousky a ty si di poslouchat Evu a Vaška!!!!!!!! ti by ti pasovali nejlip.... *16* *8*
    • Re: Emaři zasrani

      T jo ty asi nevis co to je emo vid? si upe blbej?SP sou upe nejlepsi skupina proste je žeru tak je niiiiiikdo neuražejte jestli nemate na neco lepsiho trapaci *5* *3* *15*
      • Re: Re: Emaři zasrani

        Musím se tě zastat,je to tak,že je nej skupina na světě,takže se do ni nenavážejte,zajímaví stejně nejste...! *13* SP 4ever
    • Re: Emaři zasrani

      ty kreténku..ty si asi myslíš, že když nám tohle sem napíšeš že budeme spytovat svědomí a trápit se nebo co?!..když si tohle o SP myslíš tak si to klidně mysli..ale ty tvoje debilní názory tady nikoho nezajímaj..takže jestli se chceš vtírat, tak táhni někam jinam..kvůli tobě..jo kvůli TOBĚ se fakt nervovat nehodlám..takže hezkej den přeju...tobě ale ne..jenom SP fanouškum.. *4*
    • Re: Emaři zasrani

      Tak jebaky na vlasech fakt nemam a nemyslim si o SP ze by byli emo. Jsou proste upa super skupina. Miluju jejich hudbu a doufam, ze se nikdy nerozpadnou=)=) Go Simple Plan GO!!! *14*
    • Re: Emaři zasrani

      ty zasranej čůráku co si to vůbec dovoluješ!! *16* prej emaři!! *8* ty víš asi o hudbě velký hovno!!už mě to štve jak všechny kapely serou do EMA jenom pro to že je buhužel Emaři poslouchaj *9*
      takový debílky jako ty fakt zbožnuju!!di si poslouchat Tokiáče a neser se nám do SP!!! *13* *8* já tě potka tak bych ti nakopla prdel ty zakomplexovanej ubožáčku!!!! *16* *16* *16*
    • Re: Emaři zasrani

      Tak proč sem lezeš když je neposloucháš,tahni si tam za těma Tokio hotel a nás,co dobrou hudbu posloucháme nech *4*
      • Re: Re: Emaři zasrani

        *3* souhlasím Simple Plan jsou néééééj a komu se to nelíbí at mi pr... políbí
  • Tsive

    Jako nechápu lidi, co sem lezou jenom prudit *16* Na Simplíky nám nehrabte *13* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit