Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Zuzuš

    Jn taky sa divím že je to baví:-(,ale my na Simply nedáme dopustit:-).. *14*
  • Škoda že jsou emo

    Já si myslím že simple plan zpívaj krásně a maj hezký písničky, přesto, že jsou všechny skoro stejny. Je škoda, že jsou emo. ty nemám ráda..ale tak když je člověk nevidí, proč je neposlouchat.. *3*
  • Můj názor

    Simple Plan *14*...nejlepší skupina,kterou znám (a to jich znám docela hodně)...SP jsou prostě NEJLEPŠÍ na světě *5* .....Moooc vás mám ráda *14* *14* a těším se na nové písničky *4*
  • Coože?

    Co? oni jsou EMO? Nene, to není možný ... *9* *9* *9*
  • SP

    SP jaou nej.. a komus e nelíbí tak nwm co sem vůbec lozíí.. Dětě do háje když se vám nelíbí.. asi lidi co sem choděj a nesnáší je a chodí jen prudit tak táhnětě jinam.. *16* *16*
  • SP

    Njehezčí je Pierre.. :-) ten je nejklásnější.. ale stějně tu někdo píše že má přítelkani. *9* *9* *9* *9* no neva no.. plostě neeeejjj sou všeci. *14*
  • Simplííci.. :-)

    SP je nje skupina.. *14* koncert byl upa ůžasný.. ale štvě mě že v té tmě sem je blbě viděla a ještě k tomu navíc když se nějcí magoři nacpali pří přede mě.. Simpli by mohli přijet do Prahy ještě ale třeba někdy v létě venku a ještě za světla aby šli vidět lépe.. *14* *3* *3* *3
  • Sp

    Jn s Hanou naprosto souhlsím to by mohli.. a ještě na víc když ti ty protivný světla svítili přímo do očí to zrovna nejlepší nebylo.. ale jináč koncert byl Superr *4* *4*
  • SP

    Hej lidi nechtěli by ste třeba aby Sp přijeli do Brna..?? třeba na to místo kde měli koncert LP venku a za světla.. já bych chhtěla.. *9* páč já prahu zrovna nejlblíž nemám.. *9* *9*
  • GooD SkupinA

    Simple Plan je fakt good skupina. Jedna z mejch nejoblíbenějších.
    DAlší oblíbená skupina je 12 Stones *14*
    Můžete se na ní podívat shodnotit ji??
    Díky mooc
    Zdraví *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit