Přejít na výpis diskuzí

Těžkej Pokondr

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: píseň

    Ježišmarja
  • oc nisa

    byly jste super v oc nisa - kdo tam nebyl tak zpívali písně (Čaje z Indie , Nájem Zvedej , Korále Sandále , Saša jede , Pejzy , Špatné trávení) *14* *14* *14*
  • Re: píseň

    middle of the road-chirpy chirpy cheep cheep
  • píseň

    nevíte někdo prosím od koho je převzatá píseň ŠÁLA S ČEPICÍ. dík mooooc
  • Re: Re: Píseň

    Sakra tak toho jsem se obával... *1* ale stejně moc děkuju! *4*
  • Re: Píseň

    Ahoj, nevím to jistě, ale myslím, že písnička Radek je snad jediná, která je přímo od Těžkýho Pokondra, takže si myslím, že není od nikoho převzatá. *3* *4*
  • Píseň

    Prosim vás víte někdo originální název písničky a interpreta písně Radek od TP??? Předem děkuji.
  • svoje stránky na osobnosti.cz

    miloš se objevil na osobnostech.cz ale nemá celej životopis takže tímto vás prosím jestli by ste tam někdo něco nepřipsal *7* *7* *7* *9*
  • email

    pokondři si založili mailovku pro fanoušky. pokondr@email.cz *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: reklama

    Jéé, tak to je super!!! *1* *3* *1* Už se na něj těším. *3* *3*
  • Re: Re: reklama

    teď nevím kdy ale mělo by vijít best of TP *4* *7*
  • Re: reklama

    Tak tu reklamu jsem už viděla - je to sice celkem vtipný, ale řekla bych, že je to tak trochu pod jejich úroveň... *9* Byla bych mnohem radši, kdyby vydali nějaké nové CD, tím by mi rozhodně udělali větší radost, než právě touhle reklamou. *3* *3*
  • reklama

    viděl včera nebo dnes někdo reklamu na penny market *3* *13*
  • Re: happy Birthday

    Tak to mu přeju všechno nejlepší k narozeninám!!! *1* *4* No a Romanovi pevné nervy při jeho výchově, protože u malých dětí jsou pevné nervy vždycky potřeba. *3*
  • happy Birthday

    syn Romana Ondráčka dneska slaví 2. narozeniny *3* *3* *3* *4*
  • Re: Re: Re: Re: eso

    atmosféra tam byla suprová Romana bolelo v krku a Miloš myslel na malou Adinu. *3*
  • Re: Re: Re: eso

    Díky za typ. *3* Kdyžtak se na to mrknu. *4* No tak tu zimu jsem jim taky moc nezáviděla, já jsem to naštěstí sledovala hezky doma v teple, ale zase tam musela být určitě super atmosféra... *3* *1* *3*
  • Re: Re: eso

    v archívu televize nova na stránkách www.nova.cz se na to můžeš kouknout. a ten mejdan stál zato, kámoška tam byla a divila se že přes tu zimu co venku byla že to vydrželi
  • Re: eso

    Eso jsem v sobotu bohužel neviděla, ale musím říct, že Mejdan roku z Václaváku uváděla tahle dvojka fakt skvěle!!! *1* *4* *5* Jako obvykle byli osobití a vtipní. *1* *1*
  • eso

    viděl někdo eso v sobotu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit