Přejít na výpis diskuzí

Těžkej Pokondr

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    kdo chce si poslechnout pokondry i o vánocích ve svý show Wow ať poslouchá www.expresradio.cz časy vysílání jsou tam vypsány *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mim

    já vím *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mim

    Jéé, tak to je hééézkýýý a taky dost vtipný!!! *1* *14* *3*
  • Re: Re: Re: Re: mim

    ale když to miloš dořekl tak mu roman pustil písničku táta a mě začali tíct potoky slz štěstí
    *14* *14*
  • Re: Re: Re: mim

    No tak to ti věřím! *3* *4* Asi to byl docela šok co - samozřejmě příjemný šok. *1* *14* *4* Moc mu tu holčičku přeju. *3* Třeba by se mohla stát inspirací k napsání nějakého textu k další předělané písničce. *1* *3*
  • Re: Re: mim

    for Lucík: ale když to Miloš oznamovalna expresradiu tak jsem se málem udusila. *4* *4* *4*
  • Re: mim

    Tak to je paráda. *4* Moc a moc gratuluju.!!! *14* *3*
  • mim

    Miloš má dceru 4kg a 52cm jmenuje se Adina
    *14* *14* *14* *4* *4*
  • Pro kice4

    Jé, tak to ti teda gratuluju. *3* *1* A zároveň tak trochu závidím...mohla bys sem prosím napsat odkaz na ty stránky odkud sis to stáhla - předem mooooc děkuji!!! *3* *3* *1* *4*
  • Re: Re: Pro Lucik

    tak jsem to našla já ale je to VHS A DVD *5* *4* *4* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • Re: Pro Lucik

    Tak ti přeju hodně úspěchů při shánění. *3* Taky jsem to zkoušela najít - na internetu, ale zatím bohužel neúspěšně, tak to asi ještě zkusím a možná budu mít teď víc štěstí a jestli to najdu, tak ti pak taky napíšu. *3* Schválně kdo z nás to sežene první. *1* *7* *1* *1*
  • Pro Lucik

    musím tě bohužel zklamat teprve to zrovna sháním ale až to seženu dám ti vědět *7* *7* *3* *4* *4*
  • Re: Re: Pro kice4

    Není zač. *1* *3* A jestli teda máš to CD Tucatero aneb po práci legraci, tak mi ho prosím taky pošli na maila - děkuji mooooc *4* *14* *4*
  • Re: Pro kice4

    díky
    *3* *4*
  • Pro kice4

    Mrkni se na maila - měla bys tam mít ty písničky. *3* *3*
  • Re: new

    Ty fotky jsou všechny hodně dobrý a některý i docela vtipný! *1* Asi sem časem taky nějaký dám. *3* *4*
  • new

    jsou tu nový fotky
    *9* *9* *9*
  • Re: Re: Re: nový cd

    já mám skoro všechny až na 3 cd a ten jadel je zatím poslední co mi chybí *3* *7* *4* *5*
  • Re: Re: Re: nový cd

    Ty písničky ti určitě pošlu, ale teď zrovna nemám moc času, takže buď to udělám ve čtvrtek a nebo pak až o víkendu. *3* *4* Ty máš jinak všechny jejich CDčka nebo ne? Já se to snažím nějak zkompletovat, takže většinu už jich mám, ale všechny ještě bohužel ne. *9*
  • Re: Re: nový cd

    jestli by to šlo mohla bys mi ty písničky s toho Jadela poslat na email Prosím *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit