Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já byl spokojenej jak ze smlouvou tak s úrokem co mi nabízeli. Popřípadě se dá s němi parádně domluvit))
  • Taky mám mazdu z AAA je to moje první auto bral jsem ho tehdy na úvěr, který už mám zaplacený a musím říct, že vše proběhlo v pořádku :-)
    • Mám taky mazdu z AAA, to jsou velice kvalitní auta mám na ni našlapáno už 420 tisíc km
  • Moje zkušenost s AAA je dobrá, velice profesionální přístup prodavače, i pána který semnou vyřizoval úvěr
  • V AAA poradí opravdu každému. I mne jako ženské mě poradili vybrat autíčko mých snů :) růžový fiatek. Dva roky ho mám a jezdí opravdu skvěle:)
    • Jo to je super, že se tě hned někdo ujme a pomůže vybrat auto dle představ
  • Já si kupoval auto a podepisoval smlouvu v AAA auto Brno. A? Vše jsem si řádně přečetl, nikdo mě neušulil a na vším jsme se bez problému dohodli :)
  • Myslím si, že v AAA si vybere každý mají tam téměř každé auto na které si vzpomenete
  • Moc mi pomohl prodavač v AAA při výběru mého nového autíčka
  • Myslím si, že kdo koupí v aaa auto neprohloupí ba naopak :)
  • Já jsem si koupil auto z AAA, když jsem viděl kolik je tam lidí, tak to vypovídá o kvalitě vozů
  • Byl jsem už dvakrát v AAA, jednou jsem kupoval auto já, podruhé kámoš, jsem rád, že jsem si mohl udělat svůj názor na chování AAA, které vůbec není takové jak ho každý popisuje, oba případy úplně v pohodě prodej :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit