Přejít na výpis diskuzí

Padesát odstínů šedi

FILM 12.8.2013 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn, ale jde o to jestli by i oni chtěli zajít v některých pasážích tak daleko ... ale je to škoda:( Alex by byla parádní
  • Jsem opravdu zklamaná! Matt a Alexi by byli nejlepší. nejvíc se pro ty role hodí. Tito dva mi uplně zkazili dojem z toho příběhu. ne enlíbí se mi toto obsazení!
  • Tak jako souhlasím... Ten výběr hlavního obsazení se prostře PŘÍŠERNÝ!!!! Vždyť Anastazie má být MLADÁ STUDENTKA a ne tahle herečka, co vypadá jak kdyby byla ve středních letech. Proti ní je obsazený Christian naprostý ucho!!! Šílený.... kdo tyhle dva vybral musel být slepý blázen. Kniha je skvělá, ale nevím nevím, jestli se na film nevykašlu, abych neztratila iluze o knize :-( DOST ZKLAMÁNÍ!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13*
  • Příšerní herci,vůbec neodpovídají knize! Je vidět,že dobrých režiséru ubývá,když nedokážou ani pořádně obsadit film! Vždyt on je nemastnej,neslanej nemá žádný charisma nic,tento herec by se spíš hodil do filmu o Hittlerovi jako Dakota vypáá o proti němu jako 40 letá není výrazná ani nesmělá prostě hrozný!
    • naprostej souhlas puvodne sem se na ten film hrozne moc tesila a chtela jsem na nej jit do kina ale hrozne me zklamal tenhle vyber hercu ja newm jestli sou vsichni slepi ale copak to nevidej ze tyhle se tam proste absolutne nehodej a myslim si ze prave timto spatnym vyberem si urcite ubrali sledovanost.proste mel tam bejt Matt Bomer a Alexis Bledel, ja vim ze nekomu treba muze vadit ze je Matt homosexual atd ale on ma proste charisma a na Christiana je jak delanej zrovna tak Alexis u ty muze nekomu vadit ze uz ji je pres 30 a ze je zaskatulkovana gilmorka ale ona ma v sobe neco zvlastniho pusobi nevinne jako Anna proste tyhle 2 tam meli bejt
      • Jenže prostě nebudou, tak se s tím smiřte. Nikdo Vás nenutí na ten film do kina vůbec chodit nebo snad ano?
        • Neboj se. Myslím, že jim tímhel obsazení rolí klesne 70% navštěvnost kin.
  • Představuji si Alexis a Matta:( štve mě, že ve filmu nebudou oni dva. Knížka je úžasná, ale nevím jak budu regovat na film, když tam nebude hrát Alexis a Matt:/
  • Upřímně si spíše představím Alexis a Matta... Příjde mi, že mezi nimi je ta jiskra, ale u Dakoty a Jamiem mi to vůbec nesedí. Mám strach, že se na ten film ani nepůjdu podívat, i když je kniha tak nádherná.
  • Strašně mě štvou ty herci. Já chci Alexis a Matta *13* Tak dobře se k sobě hodily a oni to poserou!Na to se nebudu snad ani dívat...Prvně zaznělo, že budou hrát Alexia a Matt, tak proč to sakra mění??? Jsem zklamaná. Knížky jsou výborné, ale herci mi prostě nesedí.
    • úpne súhlasím ... bude mi ľúto sa na to pozerať ... do kelu .. keď čítam tú knihu proste si predstavujem ich dvoch a nikoho iného ... celé to pokazili .. :P *16*
    • Moje řeč taky mi to tak sedělo nejvíc :( Vždyť Dornan vypadá mladší než Dakota *8* Prostě hrůza. Jinak Matt tam nehraje protože tu roli odmítl :(
    • mě to taky štve *9*
    • no jo no, co naděláme, už je to takhle a budeme se s tím muset smířit. Kdo ví, třeba nás překvapí a bude to dobrý :)
      • nebo nás třeba překvapí že to naposled přeobsadí *7*
  • a máme tu další obsazení. Dle oficiálního účtu Fifty Shades of Grey na twitteru byla do role nejlepší přítelkyně Anastasie, Kate Kavanagh, obsazena herečka Eloise Mumford, tedy tato:

    http://www.imdb.com/name/nm3037833/?ref_=nv_sr_1
  • A tady ještě, je tam asi 5 fotek:

    http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20483133_20754880,00.html#30051095
  • A máme tu první foto, co říkáte?

    http://popwatch.ew.com/2013/11/13/fifty-shades-grey-photos-jamie-dornan-dakota-johnson/

    snad se načte celý odkaz :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit