Přejít na výpis diskuzí

Padesát odstínů šedi

FILM 12.8.2013 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak lidičky, byli potvrzeni následující herci.

    Christian Grey - Jamie Dornan
    Elliot Grey (bratr Christiana) - Luke Grimes
    José Rodriguez (kamarád Anastazie, fotograf) - Victor Rasuk
    Carla (matka Anastazie) - Jennifer Ehle

    Takže asi tak :)
  • Tak objevila se zatím NEPOTVRZENÁ zpráva, že by Christiana měl hrát tento týpek: Jamie Dornan
    http://www.osobnosti.cz/jamie--dornan.php?utm_source=magazin&utm_medium=article&utm_campaign=related-object

    No tak uvidíme :)
  • Tak abyste se tu nerozčilovali, asi jste nezaznamenali, že Charlie roli vzdal kvůli seriálu Zákon gangu, který natáčí. Takže role Christiana je zase volná a tvůrci filmu momentálně shánějí nového představitele.

    Ale bohužel musím říct, že Matt Bomer tuto roli prý odmítl. Takže i když si ho tam představujete, můžete tady o tom napsat tisíce komentářů, tvůrcům je to jedno, tyto stránky nečtou, takže vaše prosby nevyslyší.
  • Jednoznačně nejlepší adepti jsou Matt a Alexis. Těm, které vybrali, hlavně mužské postavě, nebude možné tu roli věřit.
  • Zdravím , pro mě JEDNOZNACNE Christian je MATT žádný jiný na tu roli proste nemá !! Matt je ve skutečnosti gay a to je to co ho dělá tak sexy prostě ho mít nemůžeme jako nemůžeme mít Christiana .
    To nás všechny k němu tolik táhne . Co já bych dala ..... A Anastasie ? No neumím si představit Dakotu jako brunetu a je pro mě prijatelnějsí tedy představitelka Alexix je krásná jemná proste Ana :o)
    • Jednoznačně souhlasím!!!
      Matt je ztělesněný Christian *14* ,nikdo jiný se na tuto roli nehodí!! *3*
      Mohla bych se na něj dívat do nekonečna :-) *14* *3*
  • Pro mě Matt a Dakota, jelikož Alexis mám zafixovanou jako Rory a Charlieho jako Jaxe.
  • Nevím, proč si tam Hunnama nedovedu představit. Dakota...No, kroutím se, ale asi by to nebyl takový omyl jako u Christiana. Sakra, to jsou všichni slepý? Matt Bomer je pro tu roli dokonalý, mladý, charismatický, sexy... Kdo zná Neala Caffreyho, dá mi za pravdu... U Hunnama tohle prostě nevidím, nemůžu si pomoci. A Alexis je podle mě celá Anastasie... Oba jsou pro tyto role předurčení a nejen tím, jak vypadají... Každý má zřejmě na trilogii jiný názor a každý z nás si hlavní hrdiny představuje trochu jinak. Můj názor je ale tenhle - Matt a Alexis. A kdo se mnou nesouhlasí, ať si ******!
  • Já nevím, teď jsem se koukala na stránky IMDB a asi 10 minut jsem čuměla na fotky Dakoty a Charlieho a snažila jsem si představit si je ve filmu. Dakotu s tmavými vlasy, Charlieho oholeného, upraveného a jelikož jsem teď dočetla knihy, mám v živé paměti, co se tam děje, takže představivost jela naplno a já za sebe musím prostě říct, že si je tam dokážu představit :o)) Vážně jo :o)) Možná jsem si i při čtení takhle nějak oba představovala.
    Jsem ráda, že tam nedali nějak moc známe herce (já teda ani jednoho moc neznám).
    A ohledně Alexis. Ona se na to nehodí. Na to, že jí je už asi 30, pořád vypadá na 18 a je až moc nevinná a prostě taková ťuňta. A nedokážu si představit, že by se v postavě Anastasie měla z "ošklivého kačátka" proměnit v "labuť" :o)) Ona na to nemá. Pro mě to bude pořád jen Rory a nikdo víc.
    Kdežto Dakota, na tu se podívám a vidím to tam. Tu proměnu z kačátka na labuť :o) Nejdříve šedivá myška, poté okouzlující, reprezentativní a úspěšná žena, která dokáže Christiana zkrotit.
    U Alexis to prostě nevidím.
  • Alexis-Matt,ONI
  • Ano Christian nesnáší blondýnky, ale to je takový problém přebarvit Dakotě vlasy na tmavo? Nikdo z nás neví, jak herce upraví, přebarví, načesají, nalíčí. Abyste se pak nedivili. Nebudu film zatracovat jen proto, že tam nedali herce, které si většina lidí vysnila jen na základě nějakého "fanmade traileru" na internetu. Autoři musí vědět, co dělají. Až poté, co film uvidím, pak teprve zhodnotím.
    Já třeba musím říct, že si zase nedokážu představit, že by Anu hrála Alexis. Vůbec se mi na to nehodí.
    • máš pravdu,necháme se překvapit *3* ...bledá je na to dost *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit