Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upa nej

    Upa nej film kterej upa moc zboznuju.Znam ho upa naspamet a strasne me to bavi *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • Re: Upa nej

      gde bych ten film mohla sehnat (na internetu)
      • avrilie

        Re: Re: Upa nej

        uloz.to samozřejmě Cz) *1* *3* *15*
  • tHe bESt fILm

    tento film je nejlepší, nejúžasnější a nejvíc ho zbožňuju...úplně super hlášky a všechno...kam se hrabou jiné filmy, beztak nejlepší ten ples, a ta hlášKa: na brade podrž mi to. (kabelku)..Brad: za zadek se ode mě chytit nenecháš, ale mám ti držet kabelku, hned se cejtim jako chlap. *14* *IN LOVE*
  • Roztleskávačka

    Je to ten nejlepší film v celím planetáriu naší země!!!!!Já sama sem kapitánka roztleskávaček a už sme vyhráli pár pohárů a tenhle film je pro mě to pravý ořechový... *4* *14* *3* *14*
  • moa oblíbená

    Rihanna je má velmi oblíbená zpěvačka *3* *14* *14* *1* *5* *4*
  • ??

    plosim nevite kde se tento film da na internete zhlednout??plosim
    • Re: ??

      www.koukej.xkrat.cz kdyby ti to nejelo tak si to napiš do seznamu a je to v komediich
      • ja jsem zkoušela jak si psala tu stranku nasla jsem to ae neslo to, kde jeste se to dá sehnat?(krome ulozto.cz)?
  • Nejlepší :-*

    Nejlepší filmík x)
    Pořád na to čučim, strašně se mi líbí *14*
  • Hele mohl by mi prosim někdo ten film poslat na E-mail: vendulka.1998@seznam.cz Děkuju
  • prosím poradíte mi někdo jak se jmenuje ta písnička na konci jak ji Rihanna zpívala a oni tam tančily?

    předem dík
    • Pon de re-play:-)*
    • já zase nevim, jak se jmenuje ta písnička od black eyed peas, jak tancovali v té tělosvičně? :(((
    • Pon de replay ;)
  • co ja vem

    dobrý film,až na ten začiatok no ten bol strasný,ale inak pohoda
    *4*
    • stahnuti

      nevííte proísím dke na jaké stránce bych se mohla podívat na tento film já sjem roztleskavacka a tetno film jsme vifdela ale chtela ybch se podivat jeste jendou a nevim de doepiste prosdiim
    • Re: co ja vem

      hele tak to jsi asi na omylu ten film byl celej haldivej hustej a parádní *14* *14* *14*
      • Re: Re: co ja vem

        *3* je to hafec film *7* nevím co se ti na tom začátku nelíbilo
  • Bravo

    Je to nejsenzačnější film na světě a v originálu (v AJ) je ještě lepší *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit