Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    jee Emma je nej. To je hrůůza že už tam hrát nebude ááá ňáká Evans je mi ukredená! *9* *9* *8*
    • aquamarine

      Re: ..

      ....menuje se Bella(Indiana Evans)kdybi,,,a je hezká.,.,.,.,.taky je mi líto že Emma končí,ale nedá se stim nic dělat.
  • nej.seriál

    H2O JE NEJJJLEPŠÍ SERIÁL NA SVĚTĚ A LEPŠÍ NEŽ HANNAH MONTANA PROSTĚ SERIÁL H2O LOVUJU *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nejj seriál
  • 3. série

    nevíte někdo kdy budou dávat 3. sérii na Disney??????
  • rihannka

    =O)

    Ahojda lidi pls jukněte se na můj blogísek...www.h2o-staci-pridat-vo du1.blog.cz.....mám tam toho docela dost a pár novinek ta předem díkes *4* *5*
  • Bella

    Ahoj!
    Vím že si to nemyslíte, ale je to můj názor.Já si myslím že tam Bella zapadla úplně v pohodě a že se tam hodí. *3* *4*
    • Re: Bella

      JN.... *1*
    • Re: Bella

      Ahoj taky mě štve , že tam není Emma, ale Emma sama odešla , protože dostala nabídku na nějaký horor a proto odešla ale Bella mezi ně zapadá skvěle je taky dobrá ,ale Emma je prostě lepší ,ale Emma se má v čtvrté serii vrátit tak nevím *16*
      • Re: Re: Bella

        Jak víš že má být ve 4 serii.
      • Re: Re: Bella

        Promiň ale Emma odešla kvůly tomu že je těhotná.. *13*
        • Re: Re: Re: Bella

          A proč pořád píšete co se stalo s Emmou?..prostě tam není..a každej říká něco jinýho...ale myslím že těhotná fakt není...odešla prý kvůli jinýmu filmu... tak to neřešte...prostě tam není... *9* *7*
  • alex98

    Alex Russo

    Čusek,jsem velkej fanda h2o..jenomže toho starého,ne ten z Bellou.....Lepší to je z Emmou...prostě jak sem se dozvěděla,že emma nebude už hrát tak sem se zhrozila,no prostě emma je fakt super *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Alex Russo

      no tak to vubec bella je kus emma ne *1*
    • Re: Alex Russo

      Souhlas nejlepší h2o bude vždycky to kde je Emma a to 1 a 2. série *3*
  • Moja stranka

    www.h2ostacipridatvodu-phoebetonkin .estranky.cz

    Pozri te sa tam a dajte nejaky komentar
  • 4 serie

    Ano,skutecne,tlak fanousku je tak velky,ze se uvazuje o natoceni 4 serie,,ale urcite ne v nejblizsi dobe bouzel...co se tyce filmu,tak ten nebude na 100% *3*
    • Re: 4 serie

      No tak hlamně i když bude,určitě se nezačne točit do konce roku...je pravda,že už neměla být,a najednou už zase je ten tlak tam určitě je....my mužem jen doufat,protože jestli bude,nebo co se říká,jde mimo nás... ja se modlím aby byla,protože by to chtelo zakončit,já,kdybych nenapsala na net,bych ani nevedela,ze končí 3 serie *4* *9*
    • Re: 4 serie

      jo to by bylo to nejúžasnější a nejmoudřejší, co by mohli udělat :) natočit 4. sérii ♥ Miluju H2O a herci jsou fakt skvělí a Cleo a Lewis jsou prostě nejlepší :* sluší jim to spolu
    • Re: 4 serie

      TAK TO JE SUPER, UŽ SE MOC TĚŠÍM *3* *3* *3* *3*
    • vrtulka

      Re: 4 serie

      jůůů to by bylo super, kdyby byla 4. série *3* jen doufám, že by tam zůstala Bella, pže jí mám nejradši a je mi nejvíc sympatická *3*
  • avril-nely

    h2o - 3. série !!

    Ahojky nedávno sem na jednom blogu četla že bude h2o 3. série !! a je to pravda !! píšou to všude ... ale bude to unás na jetixu ale tak na konci roku 2009 .. budeto superrr ale škoda že tam už nebude hrát emma ! :-( místo ní tam bude náká holka která její podobná .. protože emma se v h2o přestěhuje někam jinam .. mno a šarlot bude mí novou kamarádku která bude taky mořská pana a zamiluje se do zejna a on do ní . takže s rikki už nebudu .. no prostě se na to moccc tešímmmmmm *14* *14* *14* *4*
    • 04bara

      Re: h2o - 3. série !!

      No je to pravda taky jsem ráda, na konci roku ne už v květnu nebo v červnu!!!!!!! *15* *15* *14* *14*
    • alexavril

      Re: h2o - 3. série !!

      Ale Charlota neni morská panna.A S kým bude Rikki?
      • avril-nely

        Re: Re: h2o - 3. série !!

        mno to nevim skym bude rikki když zane bude stou novou holkou :-(((( *9*
        • Re: Re: Re: h2o - 3. série !!

          njn zane bude s tou bellou (Indiana evans) ... chjo myslim ze emmu nenahradi... *13* *9* *3*
          • Re: Re: Re: Re: h2o - 3. série !!

            nene zane bude s tou chelli s tou kamoskou a charlotte bella bude kamoska rikki a cleo to ta chelli *16* ...
          • miley4cyrus

            Re: Re: Re: Re: h2o - 3. série !!

            No ona nahradi Emmu ta Indianna no neviem ale myslim ze by tam aj nadalej lepsie sedela claire Hond nemyslite si? Lebo ta nova Indianna mi tam neako neide! Fanuskovia Indianny prepacte ale ona je trocha velmi vysoka a ma velmi dlhe usi no s Claire to aj lepsie vyzeralo no nie? *7*
    • alexavril

      Re: h2o - 3. série !!

      Ale Charlota neni morská panna.A S kým bude Rikki?
  • vashley

    3.série

    Mě vůbec nevadí že už tam není Emma mě se stejnak v celém seriálu ani moc nelíbila.Podle mě je lepší Bella a to o hodně.Nidky jsem moc Emmu ráda neměla.Ale ej to jen můj názor!3.série je nejlepší!!! *14* *14* *14* *14*
    • romiiiseq

      Re: 3.série

      Asi nak tag wistihla si to mocq dobře *4* prostě obsazená televize v 17:00 (na disney chynnel) =) ♥♥
    • Re: 3.série

      naprosto souhlasím *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit