Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markof

    Hana montana

    HAna montana je skutečne dobry film *3*
  • hanah

    Hanah montana je suprovní film *3* *3*
  • mileyscyrus

    Hannah Montana je super

    Je to naj spevačka,herečka,textarka je naj!Soťiž má len par háčikov v jej živote ale ona to zvladne keby ste sa chceli niečo o nej spytať napíšte nám!S pozdravom Mileys Cyrus
  • hanah

    Hannah montane je supr serial *3* *3*
  • ??

    ahoj nevíte co to je za písničku jak ma kdyz jí nekdo vola? dystak pisnete na icq 487967686 *4*
  • barca

    ahoj lidi prosim reknete mi jak se jmenuje ten dil ja si sunda paruku prooosiii holky napiste mi to dekujuvam *14*
  • Re: miley

    na net si dej kinotip a pak otevřeš složku a na oravo je takový okýnko tak tam dáš hannah montana jinak díly slhlédneš na youtube ted tam sou i ze 4. série tak papa
  • Re: fůůůůůůůůůůůj

    Ty primitive ale Miley věnovala na charitu docela dost peněz které z Hannah Montana the movie získala tak drž hubu! *8*
  • Re: Re: Re: jjjjjj

    nak tak když jí prostě nesnášíte VYPADNĚTE!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Hannah Montana

    Hannah Montana je jeden z nejlepších dětských seriálu Disney Channelu na světě.Osobně když mi bylo 12 tak sem to zbožnovala ted už to moc nemusím. Myslím že toto je důkaz toho že Hannah Montana je idol malých holek a kluků. A nám starším to připadá dost uhozeny atd... A myslímže my staší bychom to nemusely komentovat takovými zasranými komentáři .. protože se zamyslete do minulosti a JÁ PEVNĚ VĚŘÍM ŽE hodně znás starších si ji např: ve 12 poslechlo její hudbu a pouštělo si jí pořád dokola, nebo sme se podívali na pár jejich dílu... Tak s eprosím zamyslite jestli není na hovno psát tyto debilní komentáře jako že je Hannah Montana sračka atdd. neříkám že všichni jiněkdy měli rádi ale polovina určo jo.. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • jackie28

    Re: Hannah Montana

    jj přesně tak souhlasím s tebou..když se jim to nelíbí tak at sem nelezou *8*
  • Hannah Montana

    Jako lidi dobře někdo jí miluje někdo nesnáší chápu ... Osobně Hannah Montana je seriál, který milujou děti cca od 5 - 13 let. A myslim že tohle to je stránka kde Hannu Montanu zbožnujeme néé tak co sem takový primitivové kteří říkaj jaká je to píčovina v lezou na stránku newm třeba Anti Hannah Montana.. Podle mě je to dobře udělanej seriál pro malý holky i větší holky ... je tam sranda zpěv atd... tak newm proč se nato díváte nebo posloucháte nebo newm proč ji tak nesnášíte... ale prosím vás v tom případě že jí nesnášíte sem NELEZTE! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *5* *5* *1*
  • jackie28

    Re: Re: jjjjjj

    jo přesněěě....souhlasim s tebou
  • jacicek

    Re: Re: The movie

    Debile *16*
  • jacicek

    Re: jjjjjj

    co to říkaž o hanně Kdo to říka ten to je tomu se to rýmuje *8* *16* *10*
  • naty-angela

    Re: fůůůůůůůůůůůj

    Nebylo. Víš kolik díky tomu Miley na charitu teď vydělává ? Kdyby to s ní nenatočili charita by měla PRD !!! *10*
  • i-lowe-music

    ..

    Máj gát..fakt nevim proč se tu hádáte?Někomu se líbí,někomu ne..Každej sme nějakej *3*
  • i-lowe-music

    Re: jjjjjj

    já bych se nediwila xD trancvestitka xD
  • jackie28

    Re: Re: Re: jjjjjj

    a kterej?ten můj nebo její? *15* *1*
  • Re: Re: jjjjjj

    to ja asi nejrozumější příspěvek co sem si na téhle stránce přečetla *16* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit