Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: headhunter

    jj Hanna Šlepana je velka krava ae hezka to se musí nechat poslal bych jí do p..... *16* *14* *13*
  • jackie28

    Re: fůůůůůůůůůůůj

    panebože uvědomuješ si jak je to trapný to sem cpát několikrát?myslim že si to každej moh přečíst jednou a né milionkrát....a jestli se ti něco na filmu nelíbí tak se jsi vycpat
  • jackie28

    Re: jjjjjj

    no a co jestli se ti něco na tom filmu nelíbí,tak si jdi urážet někoho jinýho....jsou tady i lidi kterejm se to líběj a těm co se to nelíbí doporučuju abys urážkama šli jinam a nebo aby s urážkama začli u sebe *1* *16*
  • adulu

    jjjjjj

    je to největši konina kterou kdy natočili a miley cyrus je kráva proslavila ji jenom ta hanka montanka a slišela sem že se šukala s holkou *1*
  • fůůůůůůůůůůůj

    Hannah Montana je největší píčovina co kdy byla natočená!To radši měli věnovat ty peníze na charitu nebo co já vim všechno by bylo lepší než tohle!
  • fůůůůůůůůůůůj

    Hannah Montana je největší píčovina co kdy byla natočená!To radši měli věnovat ty peníze na charitu nebo co já vim všechno by bylo lepší než tohle!
  • fůůůůůůůůůůůj

    Hannah Montana je největší píčovina co kdy byla natočená!To radši měli věnovat ty peníze na charitu nebo co já vim všechno by bylo lepší než tohle!
  • teenka

    Re: Re: Znělka mobilu

    *1* Díky *1*
  • Re: Znělka mobilu

    Jojo vím- hamster dance song *3*
  • darkdragonfly

    Re: Re: Re: The movie

    můj názor:) já sem třeba už trošku odrostlá na tyhle filmy apod. ale musím říct, že je miluju:) na Hannah se vždycky ráda podívám, je to vtipný a milý. Neznamená to přece, že je to ten neinteligentnější a nejfylozofičtější film, co sem kdy viděla.Má to být zábavné a taky že je. Kdo má odlišnej smysl pro humor, jeho problém, ale jak někdo říká že je to trapný a ubohý - no a? Svým způsobem aji má být, nehraje si to na nejkavlitnější film roku..Simpsonovi miluje v podstatě každej a jaáká je to pakárna *15* Jenom škoda že s tim chce Miley seknout no...
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: The movie

    to tvrdíš ty, ale i jiní mají názor, tak tu nelez!!!!!!!!!!!!!! *10* *16* *5*
  • teenka

    Znělka mobilu

    Ahoj, prosím neví někdo, co to bylo za znělku, jak Hannah zvonil mobil.
  • Re: Re: Ble

    nevim montanu sem neviděla takže o tom nic říkat zatim nemůžu ale tak to tady aspon nepomlouvej každýmu se líbí něco jinýho a mě se kupříkladu zvedá žaludek z tokio hotel:D
  • Re: The movie

    je to hnussss!!!!!!! *16*
  • mmaarrkkeettaaaa

    The movie

    Film je přímo skvělý už jsem se na něj dlouho těšila a jsem moc ráda že takhle dopadl, mnoho komických situací, někdy i smutnějších, ale vždycky to bude jedinečná MILEY CYRUS alias HANNAH MONTANA!!!!!! *14*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Ble

    Jdi si buzerovat jiné ty debile!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Re: Re: Ble

    řekla jsi to opravdu skvěle *3*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Ble

    Co si to dovoluješ??? KLdyž se ti film nelíbí tak tu laskavě nelez!!!!! Nikoho nezajímá jak se tu budeš do toho filmu navážet!!!! To si jdi psát někde jinde tyhle pindy!!!!!! *16* *10* *5*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Hannah Montana: The Movie

    Dabing byl ok, až na toho jejího taťku on měl jiný dabing, ale myslím si že to stálo za to.
  • nelmo

    Re: nejlepší film

    Přesně:) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit