Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak můžete vědět že matka bude viktorie?? To si ani nepočkáte na 8. sérii která už je mimochodem natočená??
  • No já už viděla všechny série a Barney a Robin se nakonec vezmou a Tedova manželka a matka jeho dětí je Viktorie....pozná ji už v 1. sérii a v sedmé ji místo na její svatbu odveze někam do pryč a zůstanou spolu... 7. a ZATÍM ( doufám ) poslední série končí vlastně Barneyho svatbou....a ten bar se jmenuje u MacLarena :DD Dítě Lilly a Marshalla se bude jmenovat Marv. Jediné co by mě ještě zajímalo a pořád jsem na to nepřišla je, jestli ty Tedovi děti vůbec svoju matku znají....občas se zaptají ,,a to byla máma???,, a když už se zmínil o Viktorii ( což je jejich máma ) ani se neukáže že by se nějak zaradovali jako že ,, ááá to je máma,,....spíš všechno nasvědčuje tomu, že ji neznají
    • Mámu znají ale Viktorii ne proto že to jejich máma není jejich máma má iniciály T.M
    • Kravina, matka neni Viktorie! Jejich matka se jmenuje Tracey!
    • Oni svou matku znají!! Ale když jim Ted vypráví příběh, tak oni přece nevidí jak kdo vypadá?! On topřece jen vypráví!
    • Je sice pravda, že sedmá série končí "únosem nevěsty", ale to ještě neznamená, že Viktorie bude ta jejich matka. Vždyť on má tu matku potkat na Barneyho svatbě a Viktorii poznal už v 1.sérii, ne? Každopádně jsem hodně zvědavá, kdo to bude...
    • To nemůžeš vědět, 8. série ještě je!
    • No ale nemusíš sem psát obsah sérií třebe to ještě někdo neviděl co ty víš...
  • Takže- BARNEY a ROBIN
    Marshall a LILY
    a TED A BARNEYHO SESTRA!!!! protože:
    hraje na basu, je mladší než on, je bruneta, chodila do ekonomky, má bílou pleť, žije v USA, a taky así to být někdo trochu známej(aby tam najednou nepřišla nějaká ,,cizinka" a nebyla to Tedova žena, musí být trochu známá)ja a taky Barney a Robin je v tom seriálu skutečná teta těchto dětí. Jo a má to 8 sérii a Dítě Lily a Marshala se jmenuje Marvin počkej si Erikson(po dědovi).. *14* *14* *14* *14*
    Nemáte zač lidi!!!!! *3* *3*
    • Barney sestru sice má ale matka to není a matka se vyskytne až par dílů před svatbou
    • Jak tě napadlo, že Tedova manželka bude Barneyho sestra? Sorry, ale nějak si neuvědomuju, že by nějakou sestru měl...?
    • kiss.miss
      barney a robin se si taky myslela že jo ale je tu ještě ta robinina tajna laska ..jak byly v tom baru a on si myslel že je zasnoubena s tedem ...a ten teduv starší hlas řekl že neni po všem ale o tom až později takže B&R spolu asi nezustanou.
    • Nebuď chytrej jooooooo!!!!!!!!!!!!!!!! *6* *6* *6*
    • no pokud má Barney sestru tak max. nevlastní z otcovy strany....vlastně on nemá žádného vlastního sourozence *8*
      • kiss.miss
        nic neobvyklýho ja taky ne
  • Věděl někdo že režie je : " Barney" ? Já ne a docela jsem v šoku ai je to blost ale dost hustý :D
  • tohle je ten nejhorší seriál co jsem kdy viděla... ti herci vůbec neumí hrát, proberte se.... *1*
    • No tak když je to tak strašnej seriál tak proč sem chodíš voe .. *16*
      • Souhlas!!!!!!! Jo a HIMYM je boží jako Barney Stinson
    • ty si blbka viď *16*
    • Že neumí hrát???!!! tak si tam di zahrát ty hlavní roly,ty wole!!!
  • nevi nekdo kdo je teda nakonec tedova manželka *4*
    • Tedova manželka a matka deti je nějaka trejsy (neumím to napsat)m.
  • Četla jsem,že v nějakym díle se objevila Claire Holt... Nevíte jakej to byl??
  • Jak se jmenuje ten bar kde vždy sedávají? Jak se to píše ? *9* *4*
    • kiss.miss
      u Maclarena *3*
  • Hele, neví někdo, neslyšel někde, kolik bude eště serií ?.. Tak něak se točí vždy serie jako 1 rok.. Tak by mě zajímalo jestli se to bude točit ešte 28 let než bude ten rok co to vypráví svým dětem,a neb jak..? :DD *7*
  • Je to nejlepší seriál na celém světě mám tričko i Parťákodex je to Legen...wait for...dary ...No legendary . Já se na to dívám jenom proto protože tam hraje Neil Patrick Harris alias Barney Stinson já toho herce žeru mám s ním i placku a triko... Je to můj andííílek ... *14*
    • Kde se prodává to triko???? to musí být boží!!!!!!!!!!!
    • Jo přeaně...já ho žeru,ale moc mu to přeju s Davidem...♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit