Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarda

    Matka..??

    lidi, kdo si myslíte, (víte) že bude ta matka??? *1*
  • Nikdy

    Nikdy v životě tenhle serial v češkym znění!!! Nikdo ale vůbec nikdo nenahradi Barneyho hlášky nebo Tedovo ,,že? že?'' Jinak už je natočená skoro pátá série a doufám že budou další a to LEGEN .. wait for it .. DARY *1* *1* *1* *1*
    • Re: Nikdy

      nebo to jeho chroptění když vidí nahotinu=D
    • la.belle.avance

      Re: Nikdy

      Pátá série už je natočená celá, viděla sem někde odkazy i na šestou, ale to si nejsem moc jistá.
  • odpovězte prosim : )

    Hej prosim má to dvě nebo tři serie ?
    • Re: odpovězte prosim : )

      ma to pet rad *1*
      • má to 8 řad ty debile!! *12* *12* *12* *12* *12* *6* *5* *11* *11* *11* *11* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • holly-miley-selena-1014

    ¨ja

    No to si děláte p...l?? vždyť českej dabing je nejlepší slyšely ste to v originále?? Hrozný twl a je to nejlepší serial na celim světě *14*
    • la.belle.avance

      Re: ¨ja

      Od třetí série to enní nadabovaný, takže se koukám v originále s titulkama, a vůbec mi to nevadí :)
      • Nesnáším original tam jsou ty hlasy divný dabing je mnohem lepší
      • Re: Re: ¨ja

        nejsi trochu vymaštěná? *7* já osobně dávam přednost originálu, proto se na dabing nekoukam a pak ho nekritizuju! to si dokážu představit že si shlídla 10 sekund a hned sis řekla že je to trapný trubko
    • holly-miley-selena-1014

      Re: ¨ja

      Souhlasim .. to bude legen.. počkej si.. dárníí *1* *1*
  • ceské titulky

    To je hrůza HIMYM česky to si neužiješ tak ty hlášky *7* *5*
  • lolo85

    český dabing = hrůza, ale mohlo to být horší..

    tak jsem se jednou koukla na himym v češtině.. poprvé a naposled :D není to horší než jsem čekala, ale lepší už vůbec ne xD kdybych na to předtím nekoukala v en, možná by mi nevadil.. ale stejně určitě zůstanu u originálu x))
  • HIMYM

    HIMYM už vysílají česky na prima cool je to ale trapný všechny dobré hlášky Barneyho jsou blbě přeložený
    • lolo85

      Re: HIMYM

      njn, to se dalo čekat..
  • chimena

    HIMYM už vysílají česky na prima cool je to ale trapný všechny dobré hlášky Barneyho jsou blbě přeložený
  • lolo85

    Super!

    Tak jdu přidat názor.. konečně jsem si, dneska poprvé, pustila HIMYM, protože jsem četla pár dobrých hodnocení a od spousty lidí slyšela, že je to skvělej seriál.. no a musím říct, že je to pravda :) Viděla jsem teprve pár dílů a je to fakt hodně podobný Přátelům, ale zároveň jiný.. Nechci to srovnávat, protože k Přátelům jsem si za ty roky sledování vytvořila takovej nějakej 'vztah' a prostě je miluju, ale pokud mám být upřímná, myslím, že How I Met Your Mother je ještě o stupínek lepší! Prostě jsem se do tohohle seriálu zamilovala na první pohled xD Nejlepší..
  • paja30000

    5. série je fakt dost dobrá! =O)

    Tento týden byla premiéra dílu 5x10 - The Window. Musím říct, že zatím jsem se nejvíc nasmála u dílu 5x08 - The Diving Man! Ten je prostě awesome! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit