Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kmaja

    Pátá série

    tak sem viděla první díl pátý řady, skvělej jako všechny ostatní *1* a zatímco na alyson neni porod vůbec vidět, cobie měla docela bříško *1* nevíte kdy má porodit?
    • kmaja

      Re: Pátá série

      ještě jak tak brouzdám na netu tak prej teda už porodila *8*
  • :)

    Nejvíc skvělej seriál <3
  • Enrique

    Ahoj holky, nevíte náhodou v které sérii a díle hraje enrique?
    • Re: Enrique

      ve třetí sérii hned první díly
  • mangomadness

    Čeština

    Nojo,v češtině to prostě nebude ono.Ty slovní hříčky nemůžou přeložit.Ale jinak nej serial! *14*
  • luciiik_d

    ...

    tohle je úplně skvělý seriál...u ničeho jiného se tak nechlamu jak u himym...IT'S AWESOME *1* *1*
  • HIMYM x Přátelé

    K tomuhle seriálu jsem si vytvořila takový "citový vztah" - prostě mě úplně dostal. Zajímalo mě, co si o něm myslí ostatní - četla jsem si různé názory. Spousta lidí ho srovnává s Přáteli, ale připouští, že Přátelé jsou jiní. Ale moc to nerozvedli. Tak to rozvedu já: Přátelé mají (většinou) velmi jednoduchou dějovou linii (scény jsou seřazeny za sebou podle času). To HIMYM je velmi roztříštěný (v tom dobrém slova smyslu) - nikdy nevíte, co předcházelo té situaci, která nastala. Proto je plný překvapení a zvratů. A to se mi na něm VELICE líbí! Ano, možná, že jsou některé hlášky otřepané, ale znám to z vlastní zkušenosti - některá slova a hlášky říkám prostě pořád. Přátelé jsou v tomhle velmi umělí. Nejde přece na každou otázku apod. odpovědět tak, aby se všichni káceli smíchy! To znamená, že HIMYM je přirozenější a na nic si nehraje. Také mají hlavní protagonisté více tajemství... A takto bych mohla pokračovat... HIMYM je prostě AWESOME! =o))
    • Re: HIMYM x Přátelé

      Ahoj,
      asi máš pravdu, ale přesto Přátelé mají také své kouzlo a je to úplně něco jiného :-)
    • sarda

      Re: HIMYM x Přátelé

      jo, HIMYM jsou nejlepčí a nic se na tom nezmění *14* a přátelé nemám rádA, fakt ne, prostě mě to moc nenadchlo... *9*
  • candie254

    wow!

    toto je nejlepší seriál, kterej sem kdy viděla. naprosto legendární *15* *15*
  • paja30000

    Dabing ne!

    Je to super, mám 4 série s titulky a je mi jedno, jestli to pustí nebo ne. Každopádně tím dabingem ten seriál ztratí šmrnc! *9*
  • iwo

    ...

    PIČOVINA JAK ZVON, VIDĚL SEM PÁR DÍLŮ A KATASTROFA .... NEJVĚTŠÍ SRAČKA CO SEM KDY VIDĚL ... *10*
    • Tvůj komentář je srač*a Iwo hůř si se pojmenovat ne nesvedl?
    • Proč Teda chodíš na jejich stránky ty chytrej? ????????:O:O:O:O
    • Blbče tak sem nelez * *10* *10* *16* *16*
    • hanullka95159

      Re: ...

      Tak tom si toho asi moc neviděl, když si myslíš, že je tohle sračka!! DEBILE! Dívej se na Hannu Montanu a neotravuj ostatní svejma blbejma připomínkama!
    • sarda

      Re: ...

      zajímavé je, že kritizují jen anonymové *1* di se zahrabat příteli,nikoho nezajímáš *1* *3*
    • Re: ...

      Hele, jestli se ti to nelíbí tak na to nekoukej ! (no, víš na ty tvoje bláboly není nikdo zvědavej !!!) Mě osobně se ten seriál třeba líbí a když se podíváš na ostatní příspěvky zjistíš že nejsem sama ! tenhle seriál je best a to takovej ŇOUMA kterej nemá co napráci jako ty nezmění ! jj, a taky bych chtěla říct že souhlasím že je to trochu jako přátelé ale až se do toho zadíváte jako já (viděla sem už všechny od 1.série do 5.série) tak zjistíte že je to jiný. troufám si říct že LEPŠÍ *3* no prostě se těším na pokračování *14*
    • Re: ...

      ty si řikej co chceš ! *16* ale ten seriál je BOŽÍ *4* !!!
    • Re: ...

      To není pravda, ty tem co to vymysleli nešaháš ani po kolena
    • paja30000

      Re: ...

      A kolik??? Dva, tři...?! Až se podíváš alespoň na 10, tak si tady piš co chceš! *16* Já se teď dívám na polovinu 2. série a teprve TEĎ vidím, jak je ten seriál skvěle propracovaný! *3*
      • Re: Re: ...

        Já už mám zkouklou 5. sérii.. *14*
    • Re: ...

      hrdina, že to řikáš anonymně,co...
  • si-sa

    česky??? Ne!

    Já si zase nedokážu představit že by česky říkaly: LEGEN...Počkej si na to...DÁRNÍ!
    Je to divný podle mě to nebude moc dobrý česky... *9*
    • lolo85

      Re: česky??? Ne!

      jn, to je tak ale už všeho, že když si na to zvykneš anglicky, tak se ti to v češtině pak nelíbí.. třeba u Přátel si na dabing nestěžuju, ale kdybych to první sledovala v originále, určitě by se mi to nelíbilo.. takže jestli bude někdy Prima nebo Nova HIMYM vysílat s dabingem tak to asi sledovat nebudu xD
    • Re: česky??? Ne!

      no to teda... s titulkama je to nejlepší a ještě ke všemu se aspoň trochu naučíš anglicky!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit