zavřít
testovaci text

Diskuse pro Film

Modrý kód

25. 3. 2017 – OSOBNOSTI.cz

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o ...

zpět na Film
1 | 2 | 3 | 4 starší

komentářů v diskuzi: 43

napsat komentář

Luky1987 osobnosti.cz

Další náš současný seriál nic moc
11.10. (8 dnů)
vlákno reagovat

včelka (anonym)

Je to SKVĚLÝ seriál. Ti, kteří ho odsuzují, ať jdou do háje a nekoukají!!!! Na televizi se snad koukám proto, že chci "vypnout" od každodenního koloběhu a ne, že se budu chtít koukat na něco, co přesně kopíruje skutečnost. Nebudu přece hodnotit, jestli to tak ve skutečnosti je a nebo ne. Jsou tam fajn herci, role jim sedí, vždy nás to vtáhne do děje a na chvíli zapomeneme na realitu. Takže všichni, kteří na seriál plivou, ať se nad sebou zamyslí. Raději by se koukali na všechny hrůzy, které se dějí kolem nás, na hurikány, zemětřesení, na teroristické útoky atd. aby mohli být spokojeni, že se koukají na skutečnost???
3.10. (16 dnů)
vlákno reagovat

Amy (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Modrý kód je velmi dobrý seriál, který je natočen podle skutečných událostí. Je vidět, jak to v nemocnicích skutečně funguje a zvlášť na urgentním příjmu. V každém díle je nějaké drama nebo napětí. Dobře natočené, dobří herci. Urgentní příjem je většinou místem, kde vše začíná. *4* Nejlepší seriál, jaký jsem vždy viděla a stále se budu koukat. *4*
9.9. (40 dnů)
vlákno reagovat

casanova osobnosti.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

*14* *14* *14*
8.8.2017
vlákno reagovat

veru facebook.com

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14-nejjjjjjjjj
13.6.2017
vlákno reagovat

vojta (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

to je nejlepší film
10.6.2017
vlákno reagovat

casanova osobnosti.cz

*14* *14* *14* *14* *14*
25.5.2017
vlákno reagovat

hanka (anonym)

1 souhlasí, 6 nesouhlasí

Nechápu *9* ..jak je možné,že tento seriál se vůbec vysílá v televizi??...pracuji ve zdravotnictví a když jsem kousek viděla,tak jsem se styděla !!!!...takhle to opravdu nefunguje !!!
12.4.2017
vlákno reagovat

Gara (anonym)

4 souhlasí, 8 nesouhlasí

Ještě větší kravina než jsem doufal,jděte už z těma americkýma móresama do pryč
5.4.2017
vlákno reagovat

Hercules (anonym)

2 souhlasí, 10 nesouhlasí

Zlatý ohnivý kuře. Bylo se alespoň na něco dívat.
29.3.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.