Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kaci13

    Re: Re: Re: Re: Re: High School...

    a jak to mam napsat???????????? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Re: HSM3

    jo vysilat se to bude letos v kinech v listopadu *5* *5* *5*
  • Re: Re: HSM3

    podte kecnout *3* *3* *3* *9* *9*
  • Re: HSM3

    myslim ze v obchode se daj sehnat mam s tesca 5 fotek *1*
  • Re: Re: downlad

    jo, a kde se da stahnout 1 a 2?
  • Re: Re: Re: Re: Re: High School...

    Kdes sehnala kontakt? moc bych chtela.diky
  • Re: Re: Re: Re: Re: High School...

    Hele a na jaký stránce si byla?6e bych napsala o podpis Wentworta Millera.Jestli ti to teda nevadí.
  • HSM3

    Moc vám fandím, jste super. *14* A chtěla bych vaší fotku. *4* Dá se někde sehnat? *7*
  • HSM3

    Ahojík.Prosímvás neví někdo kdy se u nás bude vysílat HSM3? *9* Hrozně moc se na to těším.Tak písněte broučci.Mějte se *4*
  • Fotky

    vite co nevim,jak se tu ukladaji fotky,kdyz nejaky najdete....poradite mi? *4* *1*
  • wow

    HSM je prostě nej!!! *3* *15* *1*
  • moc vám fandím

    ahojky chci říct že jste super a moc se těším na HSM 3 pa ste fak super *14* *14* *14* *4* *14*
  • Tesim se

    hrozně moc se těším na , půjdeme s holkama do kina... *3* *3* *3* *14* *4* *3* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: High School...

    Tak jim do Ameriky napiš. Já Zacovi napsala a poslal mi zpět svou fotku s podpisem. Takže jsem z toho byla fééééééééést moc happy *1*
  • HSM3

    Ale Gabriella se s ním nemusí rozejít!A taky se moc těším a určitě na to půjdu do kina!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: fredka

    ale on tam bude hrat!!! *3*
  • hsm 3

    ja se strasne tesim jen je mi lito ze se asi rozejde gabriela s troyem *9*
  • Re: Re: hsm monča

    Už se těším *15* *15* *15*
  • Re: hsm monča

    O HSM3 mluvili Zas s Van nedavno, prý to bude lepší jak 1 s 2 dohromady *3*
  • NEUVĚŘITELNÝ

    Ahoj lidi, no musim říct žýe to je neuvěřitelný, věci co už se viděli a dokonce věci, nebo osobnosti mají menší popularitu, než neexistujcí film HIGH SCHOOL MUSICAL 3 *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit