Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supík

    už se mocinky těším na trojku.Nwm proč ale mám takovej pocit že bude lepší jak jednička a dvojka dohromady!! *14*
  • High school musical

    Jééééé jsem fakt velkej fanda HSM1 a HSM2a těšim se jestli bude i 3 *14* bylo by to fakt super duper fakt se moc těšim *15*
  • Propána!!

    To snad NE!! To už tu BLBOST natáčí znova? Musím podotknout, že jsem oba (divím se tomu) díly viděla, ale je to taková BLBOST!!! Nechápu, jak to někdo může hltat i po padesáté. Pochopím Harryho Pottera a jemu podobné, protože u těch se aspoň přemýšlí. Narozdíl od téhle podivnosti... *7* *9*
  • HSM3

    Takže HSM3 se začně natáčet 21dubna 2008. Tvůrci počítají s tím, že film bude hotový do dvou měsíců, aby mohl jít co nejdříve do kin, protože tento film je vyjde na 2miliony dolarů, více jak jednička a dvojka dohromady. Opět se bude natáčet v Salt Lake City, Utah. Tentokrát se budou Troy a Gabriella rozhodovat kam na vejšku, každý z nich si vybírá jinou školu, jak to s nimi dopadne? To se dozvíme až ve filmu HSM3 Van má již podepsanou smlouvu stejně tak Zac a Ashley. Zac říká, že jestli bude scénář tak dobrý jak nyní vypadá, tak to teprve bude "nářez"
  • Re: Re: High School...

    předpokládá ne??předchozí díly byli super ne??tak asi tenhle bude taky tak super jak předchozí.. *3*
  • Re: High School...

    jak to můžeš vědět když ješt není natočenej??:-)) *3*
  • High School...

    High School Musical 3 je nej
    *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit