Přejít na výpis diskuzí

Teď a tady

FILM 9.3.2013 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No problem,tady je film ke stažení, i ten videoklip k němu od Ellie Goulding. Dokonce je tam i trailer v ruštině, zajímavý, když je tomu trochu rozumět http://www.zkracovatko.cz/fPngT0
  • Hlava tý holky, hlava tý holky mi zůstala v ruce !! Now is good je krásný a smutný, ale tahle scéna mně pobavila *14* Jak byl ten kluk vyděšený. Film si koupím, tedy jestli vyjde, doufám, když vychází i blbosti.
  • JIRKKA, naprostý souhlas.
  • Now is good je dnes, 20.července - 11 měsíců starý film. Za tu dobu naši distributoři, do našich kin, přímo do kin, nacpali asi 280 filmů (to není překlep) Z toho asi 70 - 80 dobrých, zbytek průměr a z větší části, slušně řečeno, mizerné filmy.Naproti tomu, Now is good má stále u nás nulovou reklamu. Jednu jedinou si udělal sám, když de facto vyhrál festival ve Zlíně (kam ho zřejmě poslali producenti z Anglie). Přesto ho na csfd hodnotilo rekordních 1350 lidí ...v žebříčku csfd Top 300 za rok 2012, se pere o 24.příčku s oscarovým Atlasem mraků a za sebou má další 3 oscarové hity a desítky u nás mediálně mohutně podporovaných filmů. Zároveň je vůbec nejlépe hodnoceným filmem za poslední 3 roky u mladých hvězd do 20 let, snad i 21 let. Přesto stále tento film u nás není, ani v kinech (to by snad nevadilo) ale není ani na dvd a ani nemá určený termín dvd. Za pár týdnů budeme evropskou raritou. Naše distributory nezajímá ani to, že tam hraje hlavní roli ,,jakási,,Dakota Fanning. Co tohle jméno znamená ve světě filmu, asi zřejmě vůbec nevědí, nebo je to ani nezajímá.
    Now is good ve světě. IMDb 6,8 z 10, za 10 měsíců z 5,4 - nevídaná věc. Nejhorší v Evropě měl v Německu 6,4 z 10, nyní 7,3. Čím více ten film vidí, tím lepší hodnocení. V Asii, asi Japonsko nebo Korea 9,1 z 10. Nikde nemá méně než 7,3, kde to hodnotilo aspoň 100 lidí. A všude je jedním z nejlépe hodnocených filmů Dakoty. Absolutní bombou je v Polsku, 7,9 z 10 (18 800 hlasů !!) a zde je dokonce v žebříčku nejlépe hodnocených filmů všech dob. V březnu 277.místo, v červnu 248.místo a dnes 20.července 221.místo....
    Mně by zajímalo, co to je za lidi, kteří u nás podnikají ve filmové distribuci, jejich znalosti a vztah k filmům. Moji kámoši, filmoví fandové se shodli v tom, že jsou to lidi, co z herců znají akorát tak Bruce Willise a z hereček, možná Meryl Streep. Je to smutný. Změni se to někdy ?
  • ,,Ta,, herečka se jmenuje Dakota Fanning, taková hvězda a přitom jí málokdo zná. Když o ní pořád u nás nikde nepíšou. Byla slavná už jako dítě. Hraje s různýma hvězdama, třeba Emma Thompson, Denzel Washington, Tom Cruise a tak. Now is good bych taky bral na dývku, jenže nikde nevidím, že by ho někdo vydal. To je divný.
  • No, dokonalý film to není, ale je fakt, že je to jeden z těch lepších filmů, co jsem v poslední době viděl. Ta herečka, co hraje hlavní roli, ta je hodně dobrá. Do dvd bych klidně šel.
  • Ellie Goulding, co k tomu filmu nazpívala písničku i krásný video, bude mít koncert v Praze. Teď na jaře, myslím v dubnu.
  • Když jsem si ho pustil poprvé, líbil se mi začátek, pak jsem trochu pokukoval po hodinkách. Ale ke konci už jsem měl nějak vlhko v očích.
    A napodruhé, už bych chtěl doma dévédéčko. Do kin to nechci, nebo vlastně jo, ale to by pak bylo čekání na to dvd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit