Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já taky...i když pískat neumím...ale miluju to
  • Aneb: Takhle to dopadá když on miluje jeho a on nenávidí všechny...
  • Je to hezkej film ale ten konec...Hmm fakt jsem si myslela že ti dva zůstanou spolu, že se budou líbat nebo tak něco...
    Místo toho, oba umřely!!!!!!!! Asi to je ten důvod proč vždycky když se na ten film dívám, vypnu to asi tak 15 min. před koncem...♥
    Zajímavost: všimly jste si toho že Johnny a Helena už spolu natočily celkem
    dost filmů a žádnej s toho nebily milostný role...to je škoda protože
    by byly spolu VÁÁÁÁÁŽANĚ roztomilí ♥ !!!!!!! :)
  • ten film ušel doe dobry ale ten konec..... ale johny... krása. na muj vkus moc krve bylo to............. SUPER
    *3*
  • Film je prostě nádherný.. Děj, hudba, prostředí, kostýmy, výběr herců, štáb... prostě všechno. Nebudu to tady všechno vypisovat, to za mě udělali jiní. Jediná věc, která mě trošku mrzí, je ta nedořešená věc s Johannou a Anthonym. Poslední věc byla, že Anthony zmizel hledat odvoz a Johannu málem zabil její vlastní otec. Mohla by tam přibýt scéna, alespoň, černý kočár s Johannou a Anthonym jak odjíždí z Londýna. Žádná milostná scéna, pouze toto. Ale to je opravdu to jediné :)
  • zuzik-depp
    Já se na film dívala kvůli Johnnymu a Heleně... a taky Timovi Burtonovi :D
  • zuzik-depp
    Good píseň: Pretty woman
    Alan: ........... I think a shave.
    Johnny: The closest I ever gave. :D :D
    Alan: You´re in a merry mood today, Mr. Todd?
    Johnny: Tis your delight, sir, catching fire from one man to the next.
    .......................................................................
    Skvělá písnička!!!!!!!!! Miluju to Johnnyho pískání :D
  • zuzik-depp
    Byl to ten nejkrásnější film na světě, ale ten konec...... Nejlepší by bylo, kdyby Sweeney zůstal s Nellie *14* Když jsem ten film viděla, tak jsem nevěřila svým očím! Jak někdo mohl natočit, co natočit, sepsat a vymyslet, tak krásný muzikál? *14* "IN LOVE", fakt..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Johnny tam byl tak sladkej *14* !!!!!! Ještě k tomu Helena *1* !!!!!! Krásně zpívali, byla jsem z toho tak unešená, že si je zpívám doteď a film jsem viděla asi před půl rokem..... Písničky jsou skvělé! *14* Film bych hodnotila.......
    Kostýmy: 100%
    Zpěv: 100%
    Režie: 100%
    Hudba: 100%
    Obsazení: 100%
    Celkové hodnocení: 100% *3* *3* *3* *3*
  • zuzik-depp
    Ta hrála Johannu... *3*
  • Nejlepší film co jsem kdy videla uplne nej musim si ho porad poustet fakt COOL. Tim Burton režíruje vždy jen ty nej filmy!!!!
  • thepetrinka

    Alan a Johnny to vážně umějí

    Musím uznat že by mě nikdy nenapadlo že Johnny a Alan umějí zpívat a to přitom zpívají táák nádherně.... ale i všichni ostatní herci měli skvělý výkon a celově je to (i když je to poněkud dost velkej krvák) můj totálně nejobl film.... *1*
  • thepetrinka

    Re: Re: NEJ

    To já mám všechny písničky v mobilu, na CD a ten film mám taky a to v angličtině i češtině (ovšem v češtině jsem se na to ještě asi nikdy nepodívala). Je to vážně super film a důvod proč jsem se na něj kdy podívala byl Alan Rickman co ztvárnil soudce Turpina....
  • thepetrinka

    Re: Alan Rickman

    Tos nepoznala jeho krásnej hlas? Samo že to zpíval on, kdo jinej... *1*
  • wendy92

    Re: kdo?

    co takhle se podívat do sekce: "hrají"... *1* Jayne Wisener
  • kdo?

    Ahojky, mam takový dotaz, nevíte plsky, kdo hrál Lucy? *4*
  • zewla

    Re: sweeney

    Třeba na uložto... *3*
  • zewla

    Re: Re: NEJ

    Já mám taky všechny v mobilu a teď už tam mám i ten film *3* *3* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* I love it *14* *14*
  • Re: Re: NEJ

    Udělala by sis na mě chvíli čas a poslala mi hudbu z toho filmu na mail? Nebo stránky kde bych ji mohla stáhnout. Byla bych ti moc vděčná!
  • Re: Alan Rickman

    jo zpival *4* zpival tam treba to pretty women s johnnym *4* *3* *14* *14* *3* *4*
  • zewla

    Re: :)

    musím souhlasit já ž jsem ho viděla hooooooooooooooooooooooooooooodněk rát a ještě se mi nepřejedl *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit