Přejít na výpis diskuzí

Transformers

FILM 6.8.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tea301

    :-*

    Toto je nejlepší film na světě, je to můj nejoblíbenější *14* *14* nejlepší scény: jak Mikaela urazila Čmeláka a on se pak proměnil v to nádherný auto, jak byli všichni u na zahradě, jak čmelák počůral Simmonse *15* *15* *14*
    • Re: :-*

      Souhlasím....ale už nikdy nevypoštěj na osznačení BUBLEBEEHO slovo "ČMELÁK"...český překlad je nechutný!!! Takže je to BUMBLEBEE žádná čmelák díky ;) ♥ Jinak je totálně boží..♥♥♥♥
  • klovis54123

    Megan

    Je to super film ale najlepšia tam je Megan Fox *14*
  • Optimus Prime

    Tak tohle je jeden z mých nej filmíků.. jsem ho viděla už 5x a pořád mě to bavííí... nejradši mám Shiu LaBeoufa - Sama Witwickyho a taky Optima Prima - i když všichni auboti jsou nej :-D Nesnáším Deceptikony, ale to as každý fanda Transformerů, žeo :-D *5*
    • muj je to taky nej shia labeouf je tam bozi moc mu to tam slusi av tom filmu se mi libily shia a bamblbi :)moc pekny film
  • TRANSFORMERS

    ahoj lidi, tak tohle je fakt naprosto bombový filmík!!!! Byla jsem na něm v kině a fakt to stálo za to! Všem doporučuju:)
  • pozor pozor

    v roce 2009 budou transformers 2 už se těším *3* *14* *14* *14* *1* *1* *16* *16* *15* *15*
  • optimus prime vs.megatron

    najlepsia sceny boli ked optimus bojowal proti megatronowi, potom ked ta baba urazila auto a to sa premenilo, a ked boli na samowej zahrade *1*
  • transformers

    naprosto super film...vcera sem videla a vrele doporucuju.skveli triky a jeste je to srand.cekala sem ze to bude kravina a mile me to prekvapilo.
    • Re: transformers

      nej lepší na tomhle filmu je závěrečná písnička *3*
      • Re: Re: transformers

        to je proste nejlepsi film mam i 2 a budu mít 3 ale baví mne se na to koukat nejradci by sem se na to porad koukala dokolečka fakt libovej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • BOMBA

    Hej lidi fakt se na tenhle filmík běžte podívat je uplně supe *4* *4* *4*
    • Re: BOMBA

      Jestě dodatek pro lidi kteří mají rádi speciální efekty a scifi prvky to bude fakt zažitek. Stejně jako pro mě!!!
      *15*
  • The best!

    Nejlepší film všech dob! I když se děj zdá zezačátku trochu přehnaný, ve filmu to vypadá skvěle.. Nejúžasnější film! *1*
  • wow

    toto je hodne cool film...wow...miluju ho...a shia je mooc super....wow....sem cela posrana *1* *1* *1* ne faakt se mi libi *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit