Přejít na výpis diskuzí

Violetta

FILM 14.11.2013 
766 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj jak se maš moc těmam rada a seš heska holka
  • ahoj lidi ja sem rada ze mi pisete ale ty co mi pisou jako ČUPCE nenavidím je diki *5* *7* *12* *12* *12* *12* miluji vas vaše jedinečná VIO tiny *14* *14* *14* *14* *14*
    • Panebože mohla si toto napísať?
  • Jasa rosplacem jeeeeeeeeeeeeeej ja som videla nazivo violettu aaaaaaa a leona a maxiho aj vy jeeeeeeej jasom na violetta life
  • dobra sprava
    chcete pozerat prvu cast violetti tak teras mate možnost
    hra na disnep o 21 00
    je tam tomas braco a napo a leonovi tam ludmila hovori lvi kral a ludmile tarantule a dokonca aj vio jej tam hovori
    asi preto ze žiarli na ludmilu lebo je stale s tomasom
    ale tomas ma oci len pre violettu a leon ties
    • Podla koho je lepsia leonetta lebo ja ju milujem :-) :-) :-) :-) :-)
    • Larka kde to je napsane
    • Ano je to pravda ale tomas podlana je do violetty a nie do ludmily ...teraz som pozerala violettu!:) mam vsetky veci od nej som jej faninka.bolo to super ked sa max dozvedel ze ma sesternicu :( .ale to je jedno
  • Proč tu píše že Violetta se jmenuje Benassi???
  • No ty jo před chviličkou zkončila 3. série!!Je mi do breku z dojetí a taky smutku že už asi nikdy neuvidím nový díl *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Fakt ale raz som nespala a isla 1.violetta bolo to fakt dobre
  • Ňeviete prečo nehra Viooetta o 18:00. Hra Alex & Co. Mam ten serial rada. Ale aj tak mam radšej Violettu
  • vioetta mi příde fakt boží ale někdy to přehání ale jinak je fakt nej nej nej boží prostě boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Violetta mi přijde hrozně namyšlená
    • Violetta nebo Tini to je jedno.Obě dvě jsou milé citlivé a mají boží styl je mi strašně líto že brzy skončí!Ale ještě jede dál :)
      • Ja urcite tini jaju milujem
    • ? :D ty jí asi neznáš v reále co? asi si ten seriál neviděla,když vůbec nevíš jakou má pointu :)
      • Ne ja som videla setky casty neveris vsak aty si videl niaku cast nikdo
  • Ja Violettu miluji je to nej nej a nej serial na ktery sem kdy koukala .Miluji to všecičko na tom serialu je to prostě nej nej nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit