Přejít na výpis diskuzí

Violetta

FILM 14.11.2013 
766 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja Violettu miluji je to nej nej a nej serial na ktery sem kdy koukala .Miluji to všecičko na tom serialu je to prostě nej nej nej
  • Mám ráda violettu mám od ní tryčko,kabelku a kšultovku.
    Je prostě nej.:-D
  • julyana
    Violetta koncert je boží *4*
    Violetta krásně zpívá *14*
    mám ji moc ráda je i mooooooooooooooooooooooooooooooooooc hezká
  • Miluji váš pořat mám vás ráda všechni co tam jsou *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahojte všichni :) . Já jsem tu nová přicházím v míru :D .. Chtěla bych se zpřátelyt :) .. Jak vidim a čtu si komenty,, tak si myslím že ste milí respektive hodný lidi :) . Já Violettu zbožňuju twl! :D <3 kdyby sem ji viděla notak já fakt nevim co bych dělala :D .. Asi bych křičela co jinýho. Bych se rozeběhla a obejmula jí bože. Jen vysněnéj sen :( .. Ale já pojedu do Španělska nebo do Turecka nebo do Itálie na Concert live Violetta!!!! Teďkom ve středu mám narozky ... Moc se těším!!!!! Posilám všem pusinky!!! <3 :*
  • jste fakt skvělý herci i zpěváci na váš pořad se koukám každý den i v 18.05 i ve 14.20 i ve 7.15 i ve 20.20 prostě vždycky kdyto de. ahoj martinky.




    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *1* *2* *15* *3* *4* *5* *5* *14* *3* *15* *2* *1* *3*
  • inus ahoj my devčata mame strašne rady violett
  • Vy jste fakt dobrý a radši mam tomáse a leona a hlavne violettu jste dobrý mam vás všechny ráda a moc
    *1* *1* *2* *14* *3* *14*
  • Violetta je super. Miluji jak zpívá
  • Kto má rád Camilu ?

    Má = Líby
    Nemá = Nelíby

    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit