Přejít na výpis diskuzí

Žáby k zulíbání

FILM 28.12.2008 
194 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natys myslíž to vážně to je super a kdy bude ta *4*
  • Ahoj ja všude čtu a vždycky někdo říká že 4 bude někdo že zase ne prosím chci to vědět *9*
  • Ahoj holky ... Čtvrtý díl bude dočetla jsem se že Šprotta a Freddy budou spolu a Šprotta bude mít miminko ... To je vše jestli se to líbilo tak
    • A kde ten díl seženu . Byla bych moc rada kdyby jste mi daly informaci . Děkuji
    • Vážně Naty ? Udělalas mi radost kdy bude ta 4? *4*
  • Mužu se zeptat kolik jim je let v každèm díle?prosim odpovězte někdo
    • V 1 8-9 let
      2 13-14 let
      3 15-16 let
  • Dobrý den, mohu se zeptat vyjde film Žáby k zulíbání 4? Prosím jestli už vyšel tak my pošlete odkaz na email:verunka123698741@seznam.cz.
  • Ahoj prosím moc poluď něco víte o žáby k zulíbání 4 nebo v nejlepším případě máte film tak mi ho prosím pošlete na email.Předem moc děkuji.Email:Natypar@seznam.cz
    • Chtěla bych se zeptat jaeatli bude 4 dil dekuju jinak odpovezte na email: fbnatalie@email.cz je ro kamaradky dekuju ♡
  • Dobrý den také bych se chtěla zeptat ohledně filmu Žáby k zulíbaní 4 všechny ty díly miluji.
    Prosím jestli by jste mě mohli kontaktovat na email vodhanelovamichaela@seznam.cz kdy by byla premiéra atd..!
    Děkuji
  • Vzhledem k tomu ,že první 3 díly byly natočeny v rozmezí cca 4let a od natočení posledního uběhlo skoro už 7 let....Je velmi nepravděpodobné ,že herci ,kterým je již 23let si budou hrát na Divoké slepice :D
    + Nějaká holka co má údajně 4.díl na DVD !?? Nevěřte všemu ,co čtěte ...
    Stačí chvíli hledat na německém serveru (pro toho kdo nemá takovou znalost jazyku, tu vždy existuje překladač :) ) a tam se dočtete ,že sami Němci prosí o 4.díl ,žádný trailer ani zmínka o tom že se bude něco natáčet ....
    • Ano nebudou si hrát na divoké slepice,ale ty jsi neviděl/a nejspíš 3 díl tam už se divoké slepice rozpojily a chtěly být pouze nejlepší kamarádky.
      Tudíž by to mohlo být pokračování a ten trailer by se mohl udělat třeba v listopadu nebo někdy jindy
  • Prosim moc o info kdy vyjde 4. dil a jestli je neco noveho... :D Dekuju

    anna.vandirkova@seznam.cz
  • Ahoj, kde seženu odkaz na žáby k zulíbání 4 ? Moc se mi líbí všechny filmy ♥. Email: nikca.nem.04@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit