Přejít na výpis diskuzí

Žáby k zulíbání

FILM 28.12.2008 
194 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky...
    Jsem nemocná a jelikož jsem neměla co v posteli dělat tak jsem hledala nějaké filmy a našla jsem právě žáby k zulíbání ... Je to boží film za celé dopoledne jsem zkoukla všechny 3 filmy a jestli si tohle některá z vás přečte tak bych byla řada za odpověď psalo se tu že měla být už dávno 4 ale ja ji nikde nemůžu najít tak jestli o tom víte tak mi odpovezte kde bych se na to mohla kouknout předem vám moc děkuji :)
  • PROSIM O INFO NA : ada9876543210@azet.sk
  • Ahoj až vyjde žáby k zulibani 4 prosím dejte mi vědět na nataliejakubova@seznam.cz hrozně se těším az to konečně uvidím děkuji
  • 4 díl už prý je. Jedna holka ho má na CD, ale v němčině. Chtěla by ho dát na youtube, ale neví jak a á taky ne, takže jesti chcete čtverku a máte nápad napište na divokeslepice.pigmejove@gmail.com
    Předem děkuji, protože i já ho moc moc chci vidět a hrozně dlouho jsem pátrala, ale nic, takže to je moje poslední naděje. Pokusila bych se přidat i české titulky.
    • jestli ches pomoct s nahranim na YT tak mi napis na mail : krez565@gmail.com
    • a už si ten díl viděla ? Měla ve 4 díle Šprota už sourozence?
  • Ahoj, chtěla bych se zeptat, ja tedy 4. díl. Moc hezky se na to kouká *14* , ale s Fredem a Šprotou to skounčilo moc otevřeně. Budou zase spolu nebo si Šprota najde někoho jiného? Jestli to někdo budete číst, dejte mi prosím vědět-díky Anonymka *3*
    • Charlotta bude zase s Fredem
      • Prosím ozvy se mi na mail: klariik.machajda@seznam.cz
        Kde a jak film seženu :) nebo jakékoliv info :)
        • Ani ja nwm
  • je tu vůbec někdo kdo ví něco o žábách k zulíbání?
  • Ahoj dneska jsem rozeslala asi deset emailu všem co psali něco na tuhle stránku pokud mi nějaká holka odpoví budu vás informovat :)
    • Prosím jakékoliv info mi pošli na mail:
      klariik.machajda@seznam.cz
    • Můžu se zeptat jestli film Žáby k zulíbání 4 je už i česky?
  • Ahoj taky ten film zbožňuji kontaktovala jsem paní Jidriškovou která psala pár komentářů na téhle stránce o 4 díle a Email neexistuje. Myslím že si budeme muset vystačit jen s našemi třemi díly. Jinak by mě moc zajímalo jak to dopadne s Šprotou a Fredem skončilo to tak otévřeně :( no necháme se překvapit.
  • Ahoj holky hledala jsem čtvrtý díl ale nikdy nebyl k nalezení. Myslím že děj si někdo jen vymyslel i když je hodně přesný :/ Myslím si že ani v Německu čtvrtý díl našeho filmu nebyl vůbec vydán a ani natočen. Pokud by jste ale někdo našli a v jakém koliv jazyce. Děkuji předem za odpovědi :)
  • Pardon místo čím mělo být com (to víte mobil si píše co chce) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit