Přejít na výpis diskuzí

Acacia Clark

OSOBNOST 28.5.2013 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je docela hezká :)
    • jo je *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Sorry ale ted si to napsal jako 11tiletej fakan :D a jmenujou se ONE DIRECTION a s tim co dokazali se na ne nezapomene *3* to mi ver a vsechny directionerky co reknou uz nikdy nevezmou spatky a nepride mi ze by toho litovaly :)a ted mluvim asi za vsechny kdyz napisu:ze si se strapnil:D tak priste se ti to mozna povede *3*
  • lambda120
    Její přítel je Steven Diaz. Nialla ani nikdy neviděla.
    • přesně taky by mě jak by se jako potkali a k tomu aby spolu mohli chodit.... *15* *1* *1
    • Presne
  • presne tak, nesnáším je.. máme ve škole Directionerky a jsou to ty největší p*če co znám, všichni se jim smějí, nemluví o ničem jiném než o té bandě teplých č*ráků. Kdyby neexistoval ten debilní X Factor tak by na tomto světě nemuseli chodit takoví lidi jako Directioners. Ok beru.. kdyby se chovali třeba normálně ale toto je děs. Všechny bych zaživa upálil. Zkurv*né teplé homokládky. Máte pravdu, Niallgay s Acaciou určitě nechodil, on na ni totiž ani nemá. My s normálním rozumem co posloucháme třeba Metallicu, ACDC, Michael Jackson, Lana del Rey... viděli by jste, že by jsme se takto chovali? Máme je rádi, posloucháme je, obdivujeme, máme jejich plakáty a fotky,nosíme trička s jejich nadpisem, ano, ale necháváme si to pro sebe. Ne že se budu bavit 24 hodin jen o někom kdo o mně ani nic neví, veřte, že vy o nich taky ne. Možná to jestli má tento týden jednu kurvu a druhý týden už zas někoho jiného. Kdyby jste věděli jací jsou doopravdy, tak by vám byli totálně u p*če. ZAMYSLETE SE VY MALÉ DĚV*Y *11* *12*
    • Uly? sh*t? wtf? omg! určitě to nejsi ty!
  • Přidala jsem tady jeden můj oblíbený fanAsk o Acacii *4* snad nevadí
  • Já jsem directionerka a myslím si ze acacia je krásná. Ty directionerky co tvrdí ze ne SOU krávy. My nejsme všechny stejný problém je v tom ze to je lidem jedno.
  • No není škaredá :) :D , je fakt pekná :D škoda že mám len 14 :DDDDDDD
    • nema 14, ma 16 ;)
  • Jenom ji zavidite:P
  • Podle mě nemá jenom 170 cm má aspon 180
    • lambda120
      Pouze 170 cm určitě nemá, ale nikde není dána jasná informace o tom, kolik měří.
  • OMG!!!Vypadat jako ona tak si pískám! *14*
    • Je mi z nej na zvracanie
      • Kdyby jsi jí nebyla ukradená, tak jí z tebe taky. :) *3*
    • Taky si říkám! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit