Přejít na výpis diskuzí

Acacia Clark

OSOBNOST 28.5.2013 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a v jakém filmu hrála?? :)
    • v žádném :D Acacia je fotomodelka, blogerka a youtuberka :D
      NENÍ HEREČKA! :D
    • :D v žádném :DD
    • lambda120
      Nehrála v žádném filmu, objevila se na Disney Channelu v televizní show a její otec s ní natočil pár videí na youtube.
      • Hrala film code 9
      • hele v čem disney?
        • lambda120
          http://www.youtube.com/watch?v=-vF8QiawSTk
  • s niallem urcite nechodi... ma tam napsaneho jineho, a zije v americe, takze...
  • nevim jak vy ale nikdy v životě sem o ni neslyšela ani ji nikdy nikde neviděla ..
  • Acacii není 14, ale 15 (bude jí šestnáct) Neproslavila se díky nahým fotkám, ale tumblru. Měří 175. Není modelka, je jenom fotomodelka. Její nej kámoška je sice Lindsay Demeola ale Cassandra Ash už ne, je to Lizze Broadway :)
  • jak se jmenuji jeji zviratka ? :) prosim
    • lambda120
      její kočky se jmenují Paradise a Cotton a její pes Jabba :)
  • jak se jmenujou jeji dve kocky ? :) a ktera je ktera podle barvy prosim pejska vim jak se jmenuje jen newim kocky ? :)
  • Heath !! Hlavně,že ty si nejhezčí na světě vid'?Nezávid' jí..ona je proslavená jako fotomodelka a ještě něco..zatím co tebe nezná vůbec nikdo..a že o ní říkáš že je kur** tak se nad sebou zamysli a kur** fakt není a myslím,že ty ani nevíš co to je..když to o někom píšeš a vůbec ho neznáš :'P !!To ty seš spíš malý závistivý děcko co ani neví co to slovíčko (kur**) znamená ;)
  • hnusná ku*** je to!!!
    • Mě se Acacia líbí,a nikdo to nezměnií ikdyž se mi líbí nově myslím jako že jsem jí neznala ale jedna holka z hpd mi to napsala *2*
    • Heath !! Hlavně,že ty si nejhezčí na světě vid'?Nezávid' jí..ona je proslavená jako fotomodelka a ještě něco..zatím co tebe nezná vůbec nikdo..a že o ní říkáš že je kur** tak se nad sebou zamysli a kur** fakt není a myslím,že ty ani nevíš co to je..když to o někom píšeš a vůbec ho neznáš :'P !!To ty seš spíš malý závistivý děcko co ani neví co to slovíčko (kur**) znamená ;)

      Jasný?? :D Fakt se nad sebou zamysli :'P -.-" !!
    • Emh.... Promiň nechci se do tebe navážet ale nepříde ti to ubohé?Jak tu píšeš že je hnusná kur... Měla by jsi se zamyslet trochu nad sebou :) a jak se říká Nezáviď jí že je hezká :)
    • I like you :D
    • ty jsi hnusná ku** ano je na rozdíl krásná a hodná *10* *16*
      • napsala jsem to špatně ta to napíšu znova.....ty jsi hnusná ku** ona je na rozdíl krásná a hodná
  • Co je tohle za osobnost?
  • linduskasediva
    mimochodem nemá ani twitter stěěěééér
    • Vís co je stěr prosimtě? koho tady zajímá kdo ma twitter a ne, celkem smutné když svůj život prožiješ tím že budeš sledovat lidi na internetu kterým jsi maximálně ukradená. Nikdy ho neuvidíš, nikdy na tebe nepromluví, jediné co uděláš je to že si stáhneš jejich terplou písen . *12* je mi tě líto d**ko
    • Vís co je stěr prosimtě? koho tady zajímá kdo ma twitter a ne, celkem smutné když svůj život prožiješ tím že budeš sledovat lidi na internetu kterým jsi maximálně ukradená. Nikdy ho neuvidíš, nikdy na tebe nepromluví, jediné co uděláš je to že si stáhneš jejich terplou písen . *12* je mi tě líto de*ko
    • lambda120
      https://twitter.com/AcaciaBrinley a tohle je co? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit