Přejít na výpis diskuzí

Acacia Clark

OSOBNOST 28.5.2013 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je snad jasny,kdyz je z USA,tak urctite bude umet cesky,tak jako ja umim perfetkne arabsky.
  • Tuna je úplne nový blog o Acacii. Každý deň nové fotky , niekedy aj staré plus nieaké nové info : http://acaciacute.blog.cz/
  • jak vite ze teda pomaha lidem ?? tem slavnym a bohatym urcite *3*
  • Acacia nema Ask a navic nemluví česky tamto je pekny Fake :)
    • Caca nemá ask jo? :)
      Aha :)
    • lambda120
      Ano, ask nemá a česky neumí.:) Přidání odkazu není má práce, omlouvám se.
  • ona chodi do kostela a na jejich fotkach jsou luciferianske symboly :)
  • Heath !! Hlavně,že ty si nejhezčí na světě vid'?Nezávid' jí..ona je proslavená jako fotomodelka a ještě něco..zatím co tebe nezná vůbec nikdo..a že o ní říkáš že je kur** tak se nad sebou zamysli a kur** fakt není a myslím,že ty ani nevíš co to je..když to o někom píšeš a vůbec ho neznáš :'P !!To ty seš spíš malý závistivý děcko co ani neví co to slovíčko (kur**) znamená ;)
  • No není škaredá :) :D , je fakt pekná :D škoda že mám len 14 :DDDDDDD
    • nema 14, ma 16 ;)
  • hnusná ku*** je to!!!
    • Mě se Acacia líbí,a nikdo to nezměnií ikdyž se mi líbí nově myslím jako že jsem jí neznala ale jedna holka z hpd mi to napsala *2*
    • Heath !! Hlavně,že ty si nejhezčí na světě vid'?Nezávid' jí..ona je proslavená jako fotomodelka a ještě něco..zatím co tebe nezná vůbec nikdo..a že o ní říkáš že je kur** tak se nad sebou zamysli a kur** fakt není a myslím,že ty ani nevíš co to je..když to o někom píšeš a vůbec ho neznáš :'P !!To ty seš spíš malý závistivý děcko co ani neví co to slovíčko (kur**) znamená ;)

      Jasný?? :D Fakt se nad sebou zamysli :'P -.-" !!
    • Emh.... Promiň nechci se do tebe navážet ale nepříde ti to ubohé?Jak tu píšeš že je hnusná kur... Měla by jsi se zamyslet trochu nad sebou :) a jak se říká Nezáviď jí že je hezká :)
    • I like you :D
    • ty jsi hnusná ku** ano je na rozdíl krásná a hodná *10* *16*
      • napsala jsem to špatně ta to napíšu znova.....ty jsi hnusná ku** ona je na rozdíl krásná a hodná
  • jak se jmenujou jeji dve kocky ? :) a ktera je ktera podle barvy prosim pejska vim jak se jmenuje jen newim kocky ? :)
  • jak se jmenuji jeji zviratka ? :) prosim
    • lambda120
      její kočky se jmenují Paradise a Cotton a její pes Jabba :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit