Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    To jo je fakt hustej!!! *14* *4* *5*
  • Re: Akon-hardcore

    kdybys nahodou mnel tak mi to muzes poslat na e-mail:Z.Hermann@seznam.cz byla bych moc rada
  • Re: Akon-hardcore

    cau to mas pravdu ze by se nam to libilo nemas nahodou nejake video nebo nejake fotky z toho koncertu?? *5*
  • Re: Akon!!!!!!!!!

    nn nejlepší je sorry,blame it on me ale don´t matter je taky good *14* ♥♥♥♥♥♥
  • Re: Re: fakta

    Tak to byl stěr!!! *3*
  • Akon

    Akon je strašně KRÁÁÁSNEJ!!! A nejlepší písnička je Smack that a Lonely!!! I ♥ Akon!!! *14* *14* *14*
  • prague 2008

    Aaano..bylo to super!!
  • Akon-hardcore

    hele lidi kdo byl na Akonovi v praze na koncerte tak to bylo uzasny co tam predvadel fakt myslim ze by sem vam to fakt libilo na 100% *1* *15*
  • Akon

    Jo Akon je nejlepší a je krásnej. Nej písnička je Don´t matter *14* *14* I Love AKon
  • Akon THE BEST

    Akon is Best. I love his and his music. Tak wogle to jestem z Polski :)
  • dobry

    Akon ma fakt uzasny pisnicky..nejlepsi!!! *14*
  • Akon!!!!!!!!!

    Akon je fakt super nejlepsi je jeho song dont matter *5*
  • DMNCE

    Akon neni rapper low :D a Snoop Dogg je a ma jen zpevak herec blbosti tu pisete opravte si to
  • Info

    Ahojky Všem Fanouškům, zkoušela jsem překládat něco málo o Akonovi z jeho oficilání webové stránky. Pokud vás zajímá více, mrkněte na můj blog www.mkafm.blog.cz. Mějte se krásně, přeji hezký den. *4* *3*
  • Akon

    Akon is the best.Nejvic se mi libi smack that.I love you *14* *14* *4*
  • Re: fakta

    prej fakta, tak já Ti taky jedno povím, v Aliaune Thiam se mohl těžko narodit, to je jeho pravý jméno :o))
  • fakta

    Jo když někdo zakládá někomu profil,tak by si měl nejdříve ověřit fakta...třeba Akon se narodil v Aliaune Thiam v Senegalu...do Ameriky přišel až o několik let později... *5*
  • Akon zpívá a rappuje hodně dobře je skvělej hlavně smack that *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit