Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakta

    Jo když někdo zakládá někomu profil,tak by si měl nejdříve ověřit fakta...třeba Akon se narodil v Aliaune Thiam v Senegalu...do Ameriky přišel až o několik let později... *5*
    • Re: fakta

      prej fakta, tak já Ti taky jedno povím, v Aliaune Thiam se mohl těžko narodit, to je jeho pravý jméno :o))
      • Re: Re: fakta

        Tak to byl stěr!!! *3*
  • :-*

    Zboznuju ho*14*dala bych za nej vse *4*
    • Re: :-*

      zajimave..jeste si za neho nic nedala...hmmm...a co si si z neho mela ...??jenom jeden normalni chlap...spivani mu moc nejde ale jako ceni se to že se asppon snazi!! *1* *1* *1*
      • Re: Re: :-*

        a ceho sjko dosahl ty kurva di do hajzlu belochu skurvenej akon je njhesci na svete nejlip spiva a je dokonalej dala bych za nej zivot ty zmrde tk tady nerikej ze se aspon snazil ty vis se je jednicka a to te sere *1*
  • místo narození

    Nenarodil se náhodou Akon v Senegalu v západní Africe?Tady se píše místo narození st.Luis,ale tam se přece usadil až když se sem přistěhoval.....A to datum narození také není přesné....Udělejte s tím někdo něšco please *7* *7* *7*
    • Re: místo narození

      pravda, narodil se 16.4. 1973, rozdíl 8 a půl roku je docela dost :-) .Také prosím o opravu....
  • Info

    Ahojky Všem Fanouškům, zkoušela jsem překládat něco málo o Akonovi z jeho oficilání webové stránky. Pokud vás zajímá více, mrkněte na můj blog www.mkafm.blog.cz. Mějte se krásně, přeji hezký den. *4* *3*
  • Co pořád mluvíte vždyť Akon je dobrej zpěvák i rapper. *14* *14* Možná někteří mají jinačí vkus ale jestli to říkáte protože je černoch tak ste fakt blbý! *16*, jestli souhlasíte dejte mi líbí jestli ne tak dejte nelíbí.
    • jsem jeho faninka uz od 7 let a myslim ze mas naprostou pravdu....;) :*:***
  • Akon THE BEST

    Akon is Best. I love his and his music. Tak wogle to jestem z Polski :)
    • Re: Akon THE BEST

      fajnie ze jestes z polski podoba ci sie akon??ja z polski nie jestem ale uczeszczalam do polskiej szkoly *1*
  • akon my love

    miluju akona je to muj zivot muj den moje noc proste vsechno.....I love akon *14* *14*
    • Re: akon my love

      myslim ze to vazne prehanis kdyz rikaz ze akoon je tvuj zivot!!!!!!!!!!! *7* trosku se nad tim zamysli
  • :D:D

    AKON -keep you much longer,beautiful,sexy bitch,right now na na na,freedom.....atd....THE BéééST.... *1*
  • DMNCE

    Akon neni rapper low :D a Snoop Dogg je a ma jen zpevak herec blbosti tu pisete opravte si to
  • :(

    *9* *9* AkoNe?. . . byL si tEn nejLepší!!!!!!!!!!! :O****** :*(
    • Re: :(

      jak jako bylpořád je ne *13*
    • He IS BEST!!!

      Akon je nejlepsi..lowuju ho..mooooc....je uzasnej....krasnej,,,,uzasne zpiva-..............MILUJU THEEEE AKONE JASNY?????:..........MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* A JENOM MUUUUUJ *13* *13* *13* NEEE TO JE PRDEL..........ALE STEJNE JA TE MILUJU *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit