Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lask1

    Akon

    Krásne rozprával o Michaelovi Jacksonovi.

    Během několika minulých let Akon s Michaelem spolupracoval ve studiu. Podle něho Michael natočil dlouhé dny materiálu, ale Akon teď nechce vzpomínat na hudbu, chce vzpomínat na Michaela jako člověka. "Můj oblíbený moment je naše setkání. Neočekával jsem, že bude tak v pohodě. Slýcháváte o něm, že s ním mluvíte jen přes někoho, že má své manýry a nedá se s ním mluvit. A tak jsem za ním šel se strachem do pokoje s jeho bodyguardem a ten mu říká: Hej Miku, je to Akon. Michael se otočil a naprosto v klídku se zeptal, jak se mi daří a že mě chtěl dlouho potkat. A objal mě. Já byl úplně v šoku a říkal mu, že to já bych měl být polichocen. Sedli jsme si a dlouho si povídali - o Africe, o mé nadaci, o hudbě, o ženách. Ten den byl úžasný. Byla s nim opravdu sranda, povídal vtipy. Opravdu se rád bavil."
    • Re: Akon

      hele ti jsees snim nemohl setkat tak pozor jo o dkut a jak *5* *16* *8*
  • martinkooooooo

    akon is best

    TOTO JE KING !! 100% RESPECT
  • patrushka

    Akonek je nejlepšíííííí!!!!!!

    Akonek je nejlepší na vzduchu i na souši.Je upe nejlepší!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • zooonka

    akon

    jezisi akon to je boziiii zpevak plocte miluju *14* *14* *14*
  • Pěkný chlap... ma bomba pisnicky
  • nelibi

    me se akon vuuubec nelibi...ale pisnicky no no no asi jedna se mi libi jinak vuuuubec... *13*
    • Re: nelibi

      to si děláš srandu *5*
    • hata26

      Re: nelibi

      Tak co sem lezeš??? *13* *13* *13* *13*
  • akon je nejlepší zpěvák a raper.si dobrej akone *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Přesně on je nejePší na světě :) mám všechny jeho skladby :))) vŠECHNY (4o7)
  • Akon is bestttt!!!!!!

    Akon je nejlepšíííí!!! I love him *14* *14* . Má bombový písničky *14* *14* *14*
  • lucka

    ses vazne skveli akone *14* *14* *14* *14* proste super *14* *14* *14* *14*
  • je sseexxii *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit